Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE (/Temat-7-stron-www-do-weryfikacji-telefonicznej-lub-sms-dla-gmail-youtube-i-innych-FREE-72176)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - mentos91bdg - 11-02-2014 17:03

Chyba nie da rady zweryfikować konta google.
Też z tym walczę jeśli ktoś się uporał to proszę o PW


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - buKKa2 - 12-02-2014 02:06

kurde temat marzenie dla mnie !!!!!!! jupi ja jej będę trzepać PINIONDZ!Huh


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - Magnus - 04-03-2014 22:41

(11-02-2014 17:03)mentos91bdg napisał(a):  Chyba nie da rady zweryfikować konta google.
Też z tym walczę jeśli ktoś się uporał to proszę o PW

Za pomocą tej strony http://www.k7.net, czasami trzeba kilka razy generować numer ponieważ wiele już było używanych.


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - dev1981 - 05-03-2014 00:28

Dzięki przyda się jak polecą bany;D


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - henryk - 20-07-2014 23:43

Może mi ktoś powiedzieć, która z wyżej wymienionych stron będzie dobra dla weryfikacji SMS (tj. do ukończenia rejestracji potrzebny jest kotd, która ma przyjść SMS'em). Z góry dzięki.


Odp: 7 stron s dla - Kaspirek - 21-07-2014 05:59

Probowac probowac... dostaliscie strony a jeszzcze chcecie wiecej . Wstyd. Brak checi rowna sie brak kasy !

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - henryk - 21-07-2014 13:35

Proszę Cię skończ... Szukałem odpowiedniej strony przez 5 godzin i żadna nie chciała działać, dlatego pisze tutaj, bo może akurat ktoś robił podobną operację i wie, gdzie coś takiego zadziała.


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - polokk - 04-08-2014 12:42

Dzięki wielkie, już sobie wyhaczyłem z listy jeden dobry i działający program ;D 2 konto google zrobione Big Grin


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - mysc - 04-08-2014 14:03

Hehe, to podaj link Tongue


RE: 7 stron www do weryfikacji telefonicznej lub sms dla gmail/youtube i innych FREE - polokk - 06-08-2014 18:37

sonetel.com ; ) tyle, że po dwóch kontach zarejestrowanych nie mogę zarejestrować żadnego innego pod żaden inny numer nawet - i z mobilnego próbowałem ,ale coś ne działało - 2 konta utworzone, ale coś sie spsuło niestety Big Grin Ale moze Tobie sie przyda Big Grin