Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! (/Temat-Lipcowy-Konkurs-na-ShareBay-net-Nagrody-rzeczowe-i-pieniezne-71504)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - Leaders - 29-07-2013 23:14

Myślimy, że znacznie lepszym rozwiązaniem niż modlitwa będzie jakieś dodatkowe promowanie Smile

Najlepiej na Francję.


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - miniek9090 - 29-07-2013 23:20

dzisiaj puszczę spama na fejsie , może trochę wejść będzie Smile

też prawda że modlitwa nic nie da.... Za bardzo zgrzeszyłem na tym fake content Jerk.

Dzisiaj ponad 500 UU a leadów mało - dziwne...


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - Leaders - 29-07-2013 23:36

Może właśnie dlatego bóg Cię teraz karze słabą konwersją Jerk


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - miniek9090 - 30-07-2013 21:06

No i za 2h koniec konkursu. Miało być 3 miejsce ale z tego co wyliczyłem jestem na 4 Tongue

Nie ma co narzekać bo zawsze te ~80 zł dodatkowo wpadnie Smile


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - patryk0407 - 30-07-2013 22:12

Czuje Hajs Big Grin Ktoś od nas z forum ten "SzukamKasy"? Bo na początku myślałem miniek że to TY Jerk2


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - miniek9090 - 30-07-2013 22:18

Ja aż tyle kasy nie zarabiam (na razie Big Grin). A Ty jaki masz nick jak można wiedzieć?Załapaleś się?


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - Leaders - 30-07-2013 23:15


KONKURS ZAKOŃCZONY! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ, A NIECH ŻAŁUJĄ OSOBY, KTÓRE ODPUŚCIŁY Wink

Informacje o wynikach:
http://sharebay.pl/promocje-i-konkursy/lipcowy-konkurs-zakonczony-sprawdz-wyniki/


GRATULUJEMY!





RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - patryk0407 - 30-07-2013 23:19

Miniek babubabu1447 Big Grin kozak nick Big Grin nie zapałaem się bo szybko skończyłem przygodę, ale niedługo będzie start z pompą Big Grin mam nadzieje, jak coś to poczytaj mój dziennik i dowiesz się co i jak było Smile


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - Leaders - 31-07-2013 01:51

(30-07-2013 23:19)patryk0407 napisał(a):  niedługo będzie start z pompą Big Grin
Czekamy na efekty! A do dziennika oczywiście będziemy zaglądać Wink


RE: Lipcowy Konkurs na ShareBay.net! Nagrody rzeczowe i pieniężne! - Predator - 11-08-2013 21:56

Gratulacje ;/, a nagrody fajnee i ta koszulka z logo mozna by dodac na tyle jeszcze pro earner :DDDD