Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! (/Temat-Poradnik-Jak-zarabiac-min-100zl-dziennie-w-90-automat-70616)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - CMRR - 06-06-2013 00:15

Ktoś tu chyba w hakera się bawił tylko coś nie pykłobeka


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - BloNdyN95 - 06-06-2013 07:42

Jak widac sa jeszcze debile ktorzy chca kase wyludzac na cudzych poradnikach.... i jak widac do recenzji nie poszlo wgl.


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - tomazzi - 06-06-2013 08:46

(06-06-2013 07:42)BloNdyN95 napisał(a):  Jak widac sa jeszcze debile ktorzy chca kase wyludzac na cudzych poradnikach.... i jak widac do recenzji nie poszlo wgl.

pomyślałeś nad swoimi wypocinami ? bo widzę, że nie za bardzo, tylko nabijalnia postów idzie
jak miał oddać do recenzji coś co nie jest jego ? proste i logiczne, że nie oddał bo przecież wtedy od razu by przekręt wyszedł a tak to cień szansy był, że ktoś się skusi i zakupi bez recenzji


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - kleomenes - 06-06-2013 09:23

Czyli tak jak myślałem Smile Ludzie jednak potrafią narobić sobie problemów dla kilku stówek, masakra Big Grin


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - tomazzi - 06-06-2013 09:28

(06-06-2013 09:23)kleomenes napisał(a):  Czyli tak jak myślałem Smile Ludzie jednak potrafią narobić sobie problemów dla kilku stówek, masakra Big Grin
kleo ja od dawna już to mówię i się powtórzę :

dzieci mają nową, łatwą i szybką metodę zarobku w sieci a nazywa się ona OSZUSTWO

i to jest kolejny przypadek małolata chcącego się szybko i łatwo dorobić a dziecko nie zdaje sobie niestety sprawy, że w ten sposób szybciej trafi za kraty jak się dorobi pieniędzy


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - kleomenes - 06-06-2013 09:54

Jak tak dalej pójdzie i ludzie zaczną wyciągać konsekwencje to doczekamy się na forum wątku typu "Niewinne oszustwo-realny wyrok" beka


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - surfer0700 - 06-06-2013 09:58

(06-06-2013 07:42)BloNdyN95 napisał(a):  Jak widac sa jeszcze debile ktorzy chca kase wyludzac na cudzych poradnikach.... i jak widac do recenzji nie poszlo wgl.

(06-06-2013 08:46)tomazzi napisał(a):  
(06-06-2013 07:42)BloNdyN95 napisał(a):  Jak widac sa jeszcze debile ktorzy chca kase wyludzac na cudzych poradnikach.... i jak widac do recenzji nie poszlo wgl.

pomyślałeś nad swoimi wypocinami ? bo widzę, że nie za bardzo, tylko nabijalnia postów idzie
jak miał oddać do recenzji coś co nie jest jego ? proste i logiczne, że nie oddał bo przecież wtedy od razu by przekręt wyszedł a tak to cień szansy był, że ktoś się skusi i zakupi bez recenzji

To Was zaskoczę, jednakże dostałem poradnik do recenzji. Tylko zdziwił mnie fakt że chwila po sprzedaży poradnika daniela, ktoś zaczął sprzedawać poradnik z tej samej tematyki. Ponadto treści obu z nich były łudząco podobne Tongue

Myślę że nie trzeba już tutaj nic więcej dopowiadać. Zgłaszam temat do zamknięcia, a oszust i jego multi dostają bana.


RE: Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - tomazzi - 06-06-2013 10:07

(06-06-2013 09:58)surfer0700 napisał(a):  
(06-06-2013 07:42)BloNdyN95 napisał(a):  Jak widac sa jeszcze debile ktorzy chca kase wyludzac na cudzych poradnikach.... i jak widac do recenzji nie poszlo wgl.

(06-06-2013 08:46)tomazzi napisał(a):  
(06-06-2013 07:42)BloNdyN95 napisał(a):  Jak widac sa jeszcze debile ktorzy chca kase wyludzac na cudzych poradnikach.... i jak widac do recenzji nie poszlo wgl.

pomyślałeś nad swoimi wypocinami ? bo widzę, że nie za bardzo, tylko nabijalnia postów idzie
jak miał oddać do recenzji coś co nie jest jego ? proste i logiczne, że nie oddał bo przecież wtedy od razu by przekręt wyszedł a tak to cień szansy był, że ktoś się skusi i zakupi bez recenzji

To Was zaskoczę, jednakże dostałem poradnik do recenzji. Tylko zdziwił mnie fakt że chwila po sprzedaży poradnika daniela, ktoś zaczął sprzedawać poradnik z tej samej tematyki. Ponadto treści obu z nich były łudząco podobne Tongue

Myślę że nie trzeba już tutaj nic więcej dopowiadać. Zgłaszam temat do zamknięcia, a oszust i jego multi dostają bana.

a to mnie zaskoczyłeś Big Grin nie spodziewałbym się, że jest na tyle tępy by sprzedawać tutaj plagiat
ale mądrość może z wiekiem przyjdzie Big Grin albo i nie bo co niektórzy stali w kolejce po wzrost, rozumu brakło a wzrostu również niedostali bekabeka


Poradnik Jak zarabiać min 100zł dziennie- w 90% automat ! - yazir - 06-06-2013 10:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.