Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 17-06-2013 14:03

Macieq, jak napisałem - każdy ma prawo do weekendu. Smile Mają pracować 7 dni w tygodniu? Big Grin

Kolega Mattw napisał do mnie, publikuję dla potomności, bo może też macie takie pytania:

Cytat:Juz mam wszystko.
Przyjeli mnie do wszystkich tych co twoich.
I co teraz mam spamowac tymi linkami? Ale co pisac ?

Odpisałem:

Cytat:Musisz sobie własne sposoby opracować. Smile Poszukać na Facebooku jakiś profili albo grup, gdzie jest dużo kobiet, albo które są o modzie i np. tam wrzucać link do programu Glamity.com (przeczytaj sobie jego opis). Ja Ci nie dam gotowego sposobu, bo musiałbym zdradzić moje - mogę tylko ogólnie opisać jak taki sposób wygląda.

Przenieśmy się do tematu, na inni też mogą chcieć wiedzieć co i jak. Smile



Odp: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - miniek9090 - 17-06-2013 19:58

Czy przy wyplacie trzeba wysylac skan dowodu?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 18-06-2013 08:28

Dobre pytanie. Smile

Tak, trzeba wysłać skan dowodu. Jeśli prowadzi się działalność gospodarczą, dodatkowo jeszcze dokumenty firmy (doczytałem w regulaminie).

Wczoraj 65 zł. <3


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 27-06-2013 09:26

[Obrazek: 30idwky.png]

500 zł z zeszłego miesiąca, w tym już 1400 Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 27-06-2013 11:42

Trudno ruszyć z zarobkiem choć mam kilka pomysłów .
Na eDarling nie ma możliwości promowania bez strony ;/
mr.nobody możesz zdradzić na czym najszybciej zarabiasz , którym programie ?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 27-06-2013 21:24

Niestety nie zdradzę tego jednego programu, który daje mi najwięcej, choć okazuje się, że to dość prosty koncept. Jak kiedyś przestanę - oddam pomysł dla Was. Smile

Co do eDarling, jest taki myk, że można wyciągnąć link z bannera. Wchodzisz w Narzędzia, Bannery, eDarling, masz tam kod - kopiujesz sam adres, który zazwyczaj kończy się nazwa.js, wklejasz do przeglądarki, wyświetla Ci się banner + sporo krzaków, ale olewasz to i kopiujesz link tekstowy z tego bannera - od razu jest tam wbudowany Twój link partnerski. Smile Potem skracasz go sobie, bo jest okropnie długi i voila.

Tak działam w tym programie.

I fakt, ciężko ruszyć, ale jak się rozkręcisz, to idzie. Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 28-06-2013 05:28

Dzięki wielkie za pomoc , bo do eDarling miałem plany właśnie i też do programu z soczewkami .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 28-06-2013 08:28

Nie ma za co. Jak byś miał jeszcze jakieś pytania, albo inne osoby - w miarę możliwości chętnie pomogę. Smile

Btw: wczoraj 79,19 zł Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 28-06-2013 11:28

Uu graty , czy w innych programach też mogę tak linki wyciągać ?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 28-06-2013 11:46

W niektórych nie trzeba - bo po prostu można stworzyć link bezpośrednio z panelu - Narzędzia --> Linki tekstowe.

A jak się nie da, to zazwyczaj opisany wyżej sposób działa. Smile Chyba, że trafia się flashowy banner, to wtedy niestety nie wiem jak to zrobić.