Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! (/Temat-PokerStrategy-com-50-za-friko-na-start-7031)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 17-05-2010 18:01

Myślę , że zanim wezmę się za turnieje pogram jeszcze trochę normalnie i poczytam trochę na temat pokera . Wydaje mi się że na 2/3 stołach dałbym sobie rade , trochę nudne jest oczekiwanie na dobre karty . Gram dziś około 6 godzin w pokera i nie nudzi mnie mimo , że jestem na minusie . Także wydaje mi się , że z biegiem czasu będę coraz lepiej grać . Smile


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 17-05-2010 18:22

Zatem tak trzymaj i powodzeniaSmile


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - kanas - 18-05-2010 18:18

Siemka, gram w pokerka już ponad 3 lata, a zaczęło się wszystko właśnie od pokerstrategy. Na moje oko warto tam rejestrować konto, gdyż nie dość że dają kapitał startowy, to i jeszcze mamy możliwość grania w wielu turniejach z dużymi pulami. Warto również przyswoić materiały do nauki, które są zawarte na ich stronie, bo naprawdę to pomaga w grze. Jak by ktoś miał problem w rozwiązaniu testu z PS niech napisze do mnie na gadulca. 9670106


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 19-05-2010 21:28

Mam pytanko jak to jest z tym pokerem w końcu . Przeglądałem forum na pokerstrategy i z wielu postów wynika że pieniądze z Pokera online są nie legalne jak z tym w końcu jest . A teraz 2 pytanie Big Grin jak grać żeby coś w końcu wygrać na moim koncie jest już tylko 20 $ Sad


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 20-05-2010 01:03

Pieniądze z pokera są legalne jak najbardziej, a jak grać żeby wygrywać?

Podejrzewam, że popełniasz błąd każdego początkującego - próbujesz się odegraćWink Jeżeli nie idzie Ci i przegrywasz to znak, że czas skończyć i zacząć grać jutro.

Druga sprawa to zapewne grasz zbyt wiele rąk, nie pasujesz kiedy trzeba i zamiast trzymać się strategii szukasz akcji i wydaje Ci się, że taka ręka może wystarczyć i grasz do końca.

Co z tym zrobić? Więcej czytać, więcej oglądać filmików szkoleniowych i samemu szukać luk w swojej grze. No i oczywiście grać i się nie zrażać, każdy to przechodziSmile

Pozdro


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 20-05-2010 11:40

Wczoraj wieczorem rozegrałem swój pierwszy turniej zająłem 2 miejsce i wygrałem 2 $ .Zacznę chyba rozgrywać trochę więcej turniejów , taka gra wydaje mi się trochę ciekawsza no i gra się na większych stawka Big Grin .

Pozdro


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 22-05-2010 16:23

Nie no to jest jakaś masakra :/ , ciągle przegrywam gram tylko naprawdę jak mam silne karty , zdarza się to rzadko ale mimo tego i tak przegrywam , staram się analizować swoje błędy ale ciągle to samo . Na moim koncie jest już tylko 4.5 $ także chyba nie jest mi dane grać w pokera . Miał ktoś podobną sytuację ?


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 22-05-2010 18:08

90% pokerzystówWink

Rzadko kto od początku wymiata i kosi grubą kasę (aczkolwiek zdarzyło się pare takich osób na PokerStrategy). W tym momencie musisz po prostu sam ocenić czy podoba Ci się poker i chcesz dalej próbować czy zrezygnujeszSmile

Ja miałem to samo, przegrałem początkowo bo ja wiem - z 300$ zanim się nauczyłem porządnie grać. Jednak na tyle mi się ta gra podobała, że uparcie dążyłem do poprawy swojej gry no i z czasem się to udało.


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - metonator_95 - 22-05-2010 18:25

Kiepsko poszło. Niezdalem egzaminu Sad


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 22-05-2010 18:40

Ogólnie poker jako gra bardzo mi się podoba , na razie zrobię sobie przerwę na 2 dni , może to po prostu zła passa , poczytam trochę przez te dni może coś wpadnie mi do głowy . Skoro 90 % tak zaczyna to ja się nie dziwię czemu oni dają ten bonus na początek Big Grin . Kurde trochę mnie to odstrasza że pewnie jak przegram te 4 $ będę musiał wpłacić kasę , ale trudno pożyjemy zobaczymy , w ruletkę ładowałem to i pokera myślę coś zainwestuje Big Grin

Pozdro