Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upgrade Silnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Upgrade Silnika (/Temat-Upgrade-Silnika-69140)

Strony: 1 2 3 4


RE: Upgrade Silnika - ciamciaj - 19-05-2013 14:42

Nie ma możliwosci przejscia na ipb? Adminie nie wierzysz w przelinkowanie i utrzymanie pozycji w google po przekonwertowaniu mybb-> ipb? Sad


RE: Upgrade Silnika - Admin - 19-05-2013 14:57

To nie kwestia wiary, a doświadczenia i wiedzy, pewnie nie jesteś zorientowany i nie masz pojęcia o tym, że nie ma możliwości przelinkowania mybb do ipb z zachowaniem struktury linków, poza tym na dzień dzisiejszy zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest mybb, posiadam kilka innych for, w tym także na ipb i zarówno aktualizacje czy przekonfigurowanie czegoś jest mocno problematyczne. Nie widzę już też żadnych korzyści płynących z przejścia na ipb.
Wkrótce wyjdzie też MYBB 2.0 które totalnie ma zrewolucjonizować obecny silnik.

PS. Licencje do IPB mam jeszcze jedną wolną, całkowicie niewykorzystaną. Wiec jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to można pisać.


RE: Upgrade Silnika - ciamciaj - 19-05-2013 15:08

Nie mowiłem ze mam pojecie, po prostu spytałem Smile Jestem fanem ipb ze wzgledu na wyglad i funkcjonalnosc np skrzynki pw - jest lepsza, mozliwa jest edycja wiadomosci, wyskakujace fajniejsze powiadomienia - to tak na szybko.

Mybb 2.0 sie nie interesowałem a teraz na pewno to zrobie Smile
Jedyne co to chciałem info uzyskac na temat właśnie przejscia, bo słyszałem ze kiedys była na ten temat dyskusja.


RE: Upgrade Silnika - Admin - 20-05-2013 07:47

każdą funkcjonalność z ipb można wykonać na mybb, najciekawsze zostały wprowadzone, jeśli czegoś brakuje to zawsze możecie napisać w odpowiednim dziale Idea