Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! (/Temat-POMAGAM-Zarabiaj-razem-ze-mna-rozekrr-67906)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Roxi5017 - 19-04-2013 15:53

Od Ciamciaja odchodzą poleceni nie da się ukryć, a jego chyba to boli, że zarobki się zmniejszą, bo niestety ale nie da się ukryć, ale głównie z nich czerpie zarobek (wg. mnie ok. ~60-70% dniówek to refy) Tongue

Sama zaczynając swoją przygodę na Astro zrobiłam konto z refa Ciamciaja, a na podstawowe pytanie jakie mirrory wybrać, odpisał po 3-5 dniach, to ja podziękowałam za taką pomoc. Więcej czasu bym straciła niż zaczęła zarabiać, a jak widać z drobną pomocą yazira zarabiam już bardzo ładnie.

Powodzenia rozekrr w mentorzeniu! : )


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Gremquen - 19-04-2013 15:54

Też na 1 koncie jestem poleconym ciamciaja, próbowałem z nim współpracować, ale kontakt był bardzo utrudniony. Czekało się kilka dni na odpowiedź i za każdym razem prosiłem, żeby były wyczerpujące, bo jeśli mam czekać 2 dni na kolejne wskazówki to pójdą one na marne.
Nigdy takiej odpowiedzi się nie doczekałem. Dostałem zadanie, max 15 minut je realizowałem, a potem 48h(jak nie dłużej) czekania..

Od 2 tygodni pracuję z rozekrr'em i nie żałuję.
Na odpowiedź czekam max godzinkę, dużo mi już pomógł i jestem zadowolony z efektów.
POLECAM!


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 19-04-2013 16:50

Przecież nie o to w tym wszystkim mi chodziło. Sytuacja była powiem brzydka zeby nie przeklinać ze współpracy z rozekerem, pisał, prosił o pomoc wielokrotnie, kazał olać innych dla niego - po czym okazało się, że zarabia specjalnie na innym koncie. Czemu tak robił? Nie wiem, dlatego to napisałem, a nie na temat tego, że nie chce poleconych, a jemu chce ich zabrać. Jak zauwazyliście przez sporą ich liczbę pode mna wydłużył się kontakt z nimi. Jeśli rozeker mnie prawidłowo odciąży- czemu nie, jesli wykiwa kogoś jak to zrobił ze mna..jego błąd. Ja jestem związany z Astro na tyle, że patrze ponad swoje zarobki, na dobro serwisu.

Peace. Czytajcie ze zrozumieniem.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Mikoszi - 19-04-2013 20:09

Ale co się dziwisz? Wchodzisz na innego mentora to nie ma nic dziwnego, że inni wchodzą na Ciebie. Proste i tyle.


Roxi zapomniała o mnie! <beksa>! Big Grin


Odp: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 20-04-2013 07:56

Okej,btw pewnie sie ucieszycie,że udało mi się nakłonić Bartka do wprowadzenia funkcji pokazywania refow którzy jeszcze nie zarobili, ułatwi to mentorom pracę Wink

Wysłane z Phone'a


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - sqmany - 20-04-2013 08:01

@UP
To czemu jeszcze nie widzę swoich refów?


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 20-04-2013 08:15

(20-04-2013 08:01)sqmany napisał(a):  @UP
To czemu jeszcze nie widzę swoich refów?
Do wprowadzenia, a nie, że już wprowadził. Po co te hejty człowieku? ;p Pod koniec weekendu możliwe ze juz bedzie Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - sqmany - 20-04-2013 08:18

@UP
Ja nie hejtuje tylko się pytam Tongue
Jesteś już przewrażliwiony. Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 20-04-2013 08:20

(20-04-2013 08:18)sqmany napisał(a):  @UP
Ja nie hejtuje tylko się pytam Tongue
Jesteś już przewrażliwiony. Smile
Jestem po prostu mega przeziebiony i wszystko mnie trochę drażni, wiecie jak to jest.

Dobra, koniec ze spamem tutaj. (btw, wyprzedziliśmy jako Astro w aktywnosci na forum sharecash, gratulacje! )


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Skipi - 20-04-2013 21:57

Najlepsze jest to, że Astro na złość po tym jak zaczeli poleceni odchodzić to utrudnili zmiane mentora Big Grin