Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D (/Temat-Rozwiazane-Zamowilem-cos-w-Shopie-ale-niewiem-co-dalej-D-6694)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - MareKSG - 06-05-2010 23:44

(06-05-2010 22:34)Sportomaniak napisał(a):  Wy pojebani wszyscy jestescie. Czyta sie Was i ma sie wrazenie, ze no nie wiem... drzewa to pisza, jakies slupy czy cholera wie co jeszcze innego. Zero jakiejkolwiek skladni, ze o interpukcji to juz nie wspomne. Won dzieci do ksiazek! A jak pisze ze to tylko dla USA i Kanady, to znaczy... ze TYLKO DLA USA I KANADY!

Czy tak ciezko jest to pojac ? Matka Was do sklepow nigdy nie prowadzala ze jak malpy sie zachowujecie bo sklep rzucili to od razu trzeba cos zamowic ? Dajcie sobie na wstrzymanie...



Mówisz o interpunkcji, a sam nie potrafisz ę, ą, ż, ś, ć napisać...Alt nie boli

Tak poza tym nie twoje PTZ, więc nie ty decydujesz co oni sobie z nimi zrobią. I szczerze mówiąc, nie powinno cię obchodzić, co oni z nimi zrobią. Amen.


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - Hoffman - 07-05-2010 00:15

(06-05-2010 22:34)Sportomaniak napisał(a):  Wy pojebani wszyscy jestescie. Czyta sie Was i ma sie wrazenie, ze no nie wiem... drzewa to pisza, jakies slupy czy cholera wie co jeszcze innego. Zero jakiejkolwiek skladni, ze o interpukcji to juz nie wspomne. Won dzieci do ksiazek! A jak pisze ze to tylko dla USA i Kanady, to znaczy... ze TYLKO DLA USA I KANADY!

Jest napisane, się pisze. ;-)


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - Takahari - 07-05-2010 00:16

Ja sobie dam z sklepem na wstrzymanie szkoda PTZ i po za tym jak kolega mówi wyżej jak nie twoje PTZ to się nie wpier


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - ToMo - 07-05-2010 06:19

Odpisal mi z supportu ale automat zupelnie nie na temat :/ Napisali ze niedlugo bedzie shop rowniez dla userow spoza USA, ze pracuja nad obnizeniem cla, i ze US tylko moze zamawiac a pozostali moga przegladac tylko ale co sie stanie jak ktos spoza us zamowi to nie napisali


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - Sportomaniak - 07-05-2010 06:39

(06-05-2010 23:44)MareKSG napisał(a):  
(06-05-2010 22:34)Sportomaniak napisał(a):  Wy pojebani wszyscy jestescie. Czyta sie Was i ma sie wrazenie, ze no nie wiem... drzewa to pisza, jakies slupy czy cholera wie co jeszcze innego. Zero jakiejkolwiek skladni, ze o interpukcji to juz nie wspomne. Won dzieci do ksiazek! A jak pisze ze to tylko dla USA i Kanady, to znaczy... ze TYLKO DLA USA I KANADY!

Czy tak ciezko jest to pojac ? Matka Was do sklepow nigdy nie prowadzala ze jak malpy sie zachowujecie bo sklep rzucili to od razu trzeba cos zamowic ? Dajcie sobie na wstrzymanie...



Mówisz o interpunkcji, a sam nie potrafisz ę, ą, ż, ś, ć napisać...Alt nie boli

Tak poza tym nie twoje PTZ, więc nie ty decydujesz co oni sobie z nimi zrobią. I szczerze mówiąc, nie powinno cię obchodzić, co oni z nimi zrobią. Amen.

Te, Panie madry... interpunkcja w zaden sposob nie ma sie do ć, ź, ą etc. etc. Jasna sprawa ze nie moje PTZ, co nie zmienia faktu, ze jest to forum i mam prawo do tego, zeby komentowac. Tak jest, szefie ? No wlasnie. Bede pisal co mi na jezyk przyjdzie i co mi w duszy gra Huh

Sama dziecinada tutaj, zadnych konkretniejszych rozmow... w kolko jedno i to samo. 'A czemu nie ma restocka?', 'A kiedy bedzie restock?', 'A czemu Lockerz nie dziala, jak za chwile nie wlacza to sie powiesze!!'.

Amen. :sleepy:
(07-05-2010 06:19)ToMo napisał(a):  Odpisal mi z supportu ale automat zupelnie nie na temat :/ Napisali ze niedlugo bedzie shop rowniez dla userow spoza USA, ze pracuja nad obnizeniem cla, i ze US tylko moze zamawiac a pozostali moga przegladac tylko ale co sie stanie jak ktos spoza us zamowi to nie napisali

A to Ci same nowosci Rolleyes


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - MareKSG - 07-05-2010 09:12

(07-05-2010 06:39)Sportomaniak napisał(a):  
(06-05-2010 23:44)MareKSG napisał(a):  
(06-05-2010 22:34)Sportomaniak napisał(a):  Wy pojebani wszyscy jestescie. Czyta sie Was i ma sie wrazenie, ze no nie wiem... drzewa to pisza, jakies slupy czy cholera wie co jeszcze innego. Zero jakiejkolwiek skladni, ze o interpukcji to juz nie wspomne. Won dzieci do ksiazek! A jak pisze ze to tylko dla USA i Kanady, to znaczy... ze TYLKO DLA USA I KANADY!

Czy tak ciezko jest to pojac ? Matka Was do sklepow nigdy nie prowadzala ze jak malpy sie zachowujecie bo sklep rzucili to od razu trzeba cos zamowic ? Dajcie sobie na wstrzymanie...



Mówisz o interpunkcji, a sam nie potrafisz ę, ą, ż, ś, ć napisać...Alt nie boli

Tak poza tym nie twoje PTZ, więc nie ty decydujesz co oni sobie z nimi zrobią. I szczerze mówiąc, nie powinno cię obchodzić, co oni z nimi zrobią. Amen.

Te, Panie madry... interpunkcja w zaden sposob nie ma sie do ć, ź, ą etc. etc. Jasna sprawa ze nie moje PTZ, co nie zmienia faktu, ze jest to forum i mam prawo do tego, zeby komentowac. Tak jest, szefie ? No wlasnie. Bede pisal co mi na jezyk przyjdzie i co mi w duszy gra Huh

Sama dziecinada tutaj, zadnych konkretniejszych rozmow... w kolko jedno i to samo. 'A czemu nie ma restocka?', 'A kiedy bedzie restock?', 'A czemu Lockerz nie dziala, jak za chwile nie wlacza to sie powiesze!!'.

Amen. :sleepy:
(07-05-2010 06:19)ToMo napisał(a):  Odpisal mi z supportu ale automat zupelnie nie na temat :/ Napisali ze niedlugo bedzie shop rowniez dla userow spoza USA, ze pracuja nad obnizeniem cla, i ze US tylko moze zamawiac a pozostali moga przegladac tylko ale co sie stanie jak ktos spoza us zamowi to nie napisali

A to Ci same nowosci Rolleyes


Czy ja coś mówiłem, że ś, ć, ż itd. to interpunkcja? Czytanie ze zrozumieniem też się kłania, więc słuchaj swego szefa - idź do podstawówki, naucz się jeszcze niektórych rzeczy. Amen i chuj!


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - Jeppers - 07-05-2010 09:17

I jeszcze jeden post z cyklu "rozmowy w toku" i warny lecą


Pozdrawiam


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - MareKSG - 07-05-2010 09:53

(07-05-2010 09:17)Jeppers napisał(a):  I jeszcze jeden post z cyklu "rozmowy w toku" i warny lecą


Pozdrawiam

A gdzie Amen?? Huh


A wracając do tematu... Jak będzie coś wiadomo to napiszcie tutaj, może też spróbuje zamówić Wink


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - ~fataL - 07-05-2010 12:12

Mi żadnego meila nieprzysłali że ptz zwróc albo że wyslą tylko tego 1 meil co napisalem na pocztku


RE: Zamówiłem cos w Shopie ale niewiem co dalej :D - BartuS - 07-05-2010 13:14

U mnie też zero odzewu.