Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Różaniec - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy Różaniec (/Temat-Darmowy-Rozaniec-6643)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Darmowy Różaniec - investor2012 - 15-06-2012 10:27

darmocha wow


RE: Darmowy Różaniec - bios - 30-09-2012 15:44

@up
buahahahhahaha, to ci dopiero żart pokerface

Jest za free.


RE: Darmowy Różaniec - surfer0700 - 30-09-2012 16:04

(17-05-2010 20:24)paskur napisał(a):  Widzialem strone podobna , ze darmowy medalik , a potem gosciu wyludzal kase,


Ja wziąłem za darmo i medalik i breloczek i nic nikt nigdy nie chciał.
Jedyne co to, dobrowolny datek.


RE: Darmowy Różaniec - Manio987 - 30-09-2012 21:14

Zamówiłem doszło już komuś?


RE: Darmowy Różaniec - manowak - 10-10-2012 08:26

Czy aby na pewno, jest to darmowe, i po jakimś czasie nie chcą zwrotu kasy, za to co wysłali ?


RE: Darmowy Różaniec - kleomenes - 10-10-2012 20:36

Oki, zamówiłem dwa. Jeden dam siostrze bo błądzi Lol


RE: Darmowy Różaniec - manowak - 10-10-2012 22:18

Ja zamówiłem po 3 z każdego rodzaju Tongue Różaniec, coś o Ojcu PIO i jeszcze jakieś jedno Big Grin
Kiedyś tak zamówiłem medaliki... W sumie co mi tam... Płaci się przy transakcji... A że nic nie pobrali... to najwyżej rzucę na tace w kościele 5, zamiast 1zl Big Grin


PS. Żartuję, nie rzucę na tackę Tongue ... jestem ministrantem Big Grin i jestem zwolniony z ofiary Big Grin


RE: Darmowy Różaniec - kleomenes - 17-10-2012 08:34

Dostałem info na maila, że wysłali, tak że na dniach powinno przyjść.


RE: Darmowy Różaniec - Banzaiiii - 17-10-2012 09:38

zamówiony Smile


RE: Darmowy Różaniec - manowak - 17-10-2012 14:43

Otrzymałem mniej więcej takie wiadomości:

Do zamówionych różańców:
" Wysłałem dziś do Pana książkę Różaniec – ratunek dla świata, którą Pan zamówił. Na poczcie powiadomiono mnie jednak, że dostarczenie jej do Pańskiego miejsca zamieszkania może zająć nawet 7 dni.

[...]

W przesyłce znajdzie Pan także przekaz pocztowy, gdyby zechciał Pan przekazać jakąkolwiek kwotę na prowadzoną przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi kampanię promowania i rozprowadzania książki Różaniec – ratunek dla świata wraz z poświęconym różańcem. "

Więc wyraźnie opłata jest dobrowolna.

natomiast do zestawu Ojca Pio:
" Wysłałem dziś zamówioną przez Pana książkę "Ojciec Pio. Droga do świętości" wraz z dołączonym do niej pachnącym kwiatami różańcem z wizerunkiem Ojca Pio. Na poczcie powiadomiono mnie jednak, że dostarczenie przesyłki do Pana miejsca zamieszkania może zająć nawet 7 dni.

[...]

Dołączyłem też przekaz. Będzie Pan mógł – oprócz wpłaty za zamówioną książkę – przekazać dowolny datek na prowadzoną przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi kampanię promowania i rozprowadzania książki "Ojciec Pio. Droga do świętości". "

Więc teraz się zastanawiam czy nie będe musiał zabulić 36 zeta Tongue, ale to się zobaczy jak przyjdzie... co będzie pisało Big Grin