Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) (/Temat-Potrzebujesz-pomocy-w-PPA-Zapraszam-65692)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 31-03-2013 22:30

Cały czas pracuję nad stroną,a Wasze wiadomości mam jako nieprzeczytane więc jak tylko strona będzie działać odpowiem na Wasze wiadomości już podając linka. Osoby, które już ze mną współpracują proszę pisać tylko na GG.

Osoby, które chcą zacząć współpracę muszę niestety poczekać jeśli nie chcą np. skorzystać z pomocy kogoś innego.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 02-04-2013 14:28

Aktualizacja!

Strona nie jest jeszcze w pełni gotowa, ale można już korzystać z niektórych zasobów. Strona oczywiście będzie rozbudowywana z czasem. Zapraszam do live chat, który jest aktywny zawsze wtedy kiedy jestem na komputerze i nie jestem zajęty np. upaniem Smile

By mieć dostęp do zasobów strony (poradników itp.) należy się zarejestrować. Cały system polega na określonych poziomach, które użytkownik zdobywa poprzez zwiększanie zarobków.


http://ppa-support.pl/


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - zarabiajmy - 11-04-2013 19:36

Mikoszi, masz zapchaną skrzynkę?


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 11-04-2013 20:16

Już wyczyściłem, zapraszam!


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 14-04-2013 20:42

Live będą odbywać się co dzień od godziny 18 do 20. Zapraszam

Jeżeli w danym dniu nie będę mógł być to na pewno zostaniecie o tym poinformowani.

Osoby chętne zapraszam już teraz na live do godziny 22:30.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - zarabiajmy - 15-04-2013 18:19

I ja teraz jestem właśnie na live i mogę z czystym sumieniem Mikosziego polecić Smile
Na początku z kontaktem było ciężko, ale myślę że te codzienne live'y to bardzo dobry pomysł. Mikoszi tłumaczy wszystko czasem jak 'dla idiotów' Wink Ale to jak najbardziej na plus!

Mam nadzieję na długą i owocną współpracę Wink

I (to do Ciebie Mikoszi) życzę dużo cierpliwości do mnie!


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Damkofr - 23-04-2013 20:58

I jak tam mentor jest codziennie w tych godzinach?
Dziś dla ciekawości weszlem po 18 to pisało offline.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 28-04-2013 21:02

Ze względu na brak czasu (i w sumie ochoty też) zawieszam nauczanie. Oczywiście osoby z którymi już współpracuje mogą pisać tutaj na PW lub na [email protected] - postaram się odpowiadać w miarę możliwości.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - zarabiajmy - 09-05-2013 08:33

Znowu masz pełną skrzynkę? Czy po prostu nie odpowiadasz ?Jerk2


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - kemotanik - 09-05-2013 12:05

Witam mam problem z astrocash.org...zleciłem wypłate kaski na konto internetowe jakos już tydzień temu i nadal oczekuje na przelanie kaski...pisze cały czas Pending...ile mam czekać kiedy bedzie kaska...z kim mam sie skontaktowac...robiłem normalny przelew...Dzięki za odpowiedz Smile