Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! (/Temat-Masz-pomysl-na-bota-program-itp-Pisz-64586)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - surfer0700 - 15-02-2013 19:23

Sprawdź jeszcze Gazeta.pl - powinno śmigać, wczoraj robiłem.


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - minister1234 - 15-02-2013 20:42

matimus- robi ten twoj kumpel jakiegos bota..? Bo do tego czasu to ja już zrobiłem YouTube Bot Comment Wink 1 koment= 10 s Smile Ale warto wg. mnie bo szybciutko + 10 komentow wpadnie Tongue lub wiecej w zaleznosci ile kto ma kont.


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - matimus - 15-02-2013 21:32

(15-02-2013 20:42)minister1234 napisał(a):  matimus- robi ten twoj kumpel jakiegos bota..? Bo do tego czasu to ja już zrobiłem YouTube Bot Comment Wink 1 koment= 10 s Smile Ale warto wg. mnie bo szybciutko + 10 komentow wpadnie Tongue lub wiecej w zaleznosci ile kto ma kont.

Na razie wszystko jest tajemnicą Tongue


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - laterpl - 15-02-2013 23:11

Ciekawe. Robisz temat , piszesz że wykonasz bota za darmo (Twój kolega wykona) a teraz piszesz , że na razie wszystko jest tajemnicą . Kiedy się ujawni Bot do YT z API YT ? ;>


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - minister1234 - 16-02-2013 02:17

Raczej wcale Big Grin


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - matimus - 16-02-2013 08:56

(15-02-2013 23:11)laterpl napisał(a):  Ciekawe. Robisz temat , piszesz że wykonasz bota za darmo (Twój kolega wykona) a teraz piszesz , że na razie wszystko jest tajemnicą . Kiedy się ujawni Bot do YT z API YT ? ;>

laterpl...Niektóre pomysły zostały odrzucone ...na forum macie dwa boty yt wystarczy się na jednego wykosztować bo drugi jest za darmo i tyle...
Dajcie jakiś pomysł dobry , pomysł dzięki któremu będzie można troszkę zarobić...a nie poproszę bota yt to to i to .... przepraszam bardzo ale ludzie piszą do mnie z jakimiś pomysłami pod tibie... metina ... i te inne szajse...a większość pomysłów które mi wysyłacie już zostały zrealizowane przez innych...


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - Skipi - 16-02-2013 10:53

(16-02-2013 08:56)matimus napisał(a):  
(15-02-2013 23:11)laterpl napisał(a):  Ciekawe. Robisz temat , piszesz że wykonasz bota za darmo (Twój kolega wykona) a teraz piszesz , że na razie wszystko jest tajemnicą . Kiedy się ujawni Bot do YT z API YT ? ;>

laterpl...Niektóre pomysły zostały odrzucone ...na forum macie dwa boty yt wystarczy się na jednego wykosztować bo drugi jest za darmo i tyle...
Dajcie jakiś pomysł dobry , pomysł dzięki któremu będzie można troszkę zarobić...a nie poproszę bota yt to to i to .... przepraszam bardzo ale ludzie piszą do mnie z jakimiś pomysłami pod tibie... metina ... i te inne szajse...a większość pomysłów które mi wysyłacie już zostały zrealizowane przez innych...

Myślę, że w tym momencie temat powinien polecieć do kosza, najpierw tworzysz temat super elo wymyślcie mi bota który xxx będzie robił a kolega zrobi go dla was a ja go wam sprzedam zanim go przekaże bo przecież muszę zarobić.

Mamy wymyślać coś za co ty będziesz trzepać kasę ? No ładnie...


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - matimus - 16-02-2013 10:56

(16-02-2013 10:53)Skipi napisał(a):  
(16-02-2013 08:56)matimus napisał(a):  
(15-02-2013 23:11)laterpl napisał(a):  Ciekawe. Robisz temat , piszesz że wykonasz bota za darmo (Twój kolega wykona) a teraz piszesz , że na razie wszystko jest tajemnicą . Kiedy się ujawni Bot do YT z API YT ? ;>

laterpl...Niektóre pomysły zostały odrzucone ...na forum macie dwa boty yt wystarczy się na jednego wykosztować bo drugi jest za darmo i tyle...
Dajcie jakiś pomysł dobry , pomysł dzięki któremu będzie można troszkę zarobić...a nie poproszę bota yt to to i to .... przepraszam bardzo ale ludzie piszą do mnie z jakimiś pomysłami pod tibie... metina ... i te inne szajse...a większość pomysłów które mi wysyłacie już zostały zrealizowane przez innych...

Myślę, że w tym momencie temat powinien polecieć do kosza, najpierw tworzysz temat super elo wymyślcie mi bota który xxx będzie robił a kolega zrobi go dla was a ja go wam sprzedam zanim go przekaże bo przecież muszę zarobić.

Mamy wymyślać coś za co ty będziesz trzepać kasę ? No ładnie...
Coś co by dało zarobić dużej ilości osób ...Chyba nie każdy jest "specjalistą" od tibi ...


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - laterpl - 16-02-2013 12:07

Tak masz rację.
Tylko tak samo teraz ja mogę powiedzieć że nie każdy jest "specjalistą" od buxów , nie każdy jest specjalistą od PPA itp itd.
Robiąc bota Pod API do Youtube + Tworzenie kont , mógłbyś wypromować każdą niszę na YT , co się wiąże z wysokimi zarobkami . Nawet dla ludzi którzy zarabiają na buxach , mogliby mieć filmy gdzie będzie ich link polecający , też się dorobią. Każdy by miał z tego pożytek.

Boty są tutaj na forum , działają ? Smile Nawet jeśli to możesz przecież zrobić lepszy/szybszy z większą ilością funkcji.

A jeśli nie bot do Youtube to co ?
Program który tworzy fake hacki,cracki itp to dobre dla zarabiających na PPA
Autoclicker do klikania w reklamy to dobre dla klikaczy na buxach (Wiem że nie da się na tym zarobić kasy po prostu podaję przykład)
Bot do gier wygrywanie nagród Dla osób bawiących się w takie rzeczy.

Nie wiem czy istnieje bądź czy wymyślimy coś co mogłoby pomóc każdej z tych grup zarobkowych.


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - Skipi - 16-02-2013 14:50

Ja proponuje wykonac jakiegos fajnego hacka w vb i wrzucic projekt Smile