Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
politolog - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: politolog - oszust (/Temat-politolog-oszust-64135)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: politolog - oszust - tomazzi - 31-01-2013 18:36

(31-01-2013 18:33)politolog napisał(a):  Ok mozesz juz zamknąć swoją pizde, kasa dalej będzie w tym samym terminie. Jezeli natomiast przez pierdolenie się z tobą w komentarzach dostane bana to kase dostaniesz za 14dni.

gwiazda ze spalonego teatru dalej błyszczy
sorki obraziłem 13-sto latków
po tych "mądrościach" 11 lat w porywach wiatru

za sam dowód kolego zgłaszaj sprawę, nie chodzi o kasę bo tutaj wykroczenie ale by ci gówniarz nie zrobił problemów z tytułu dowodu także nie zastanawiaj się tylko działaj


RE: politolog - oszust - Gremquen - 31-01-2013 18:38

Ok dzięki za rady.

@politolog - ok, poczekamy do jutra.
A co do zgłoszenia sprawy na policję, pomyślę, pomyślę...A raczej podejmę odpowiednie kroki żeby odechciało mu się takich następnych działań. - i oczywiście abym sam się zabezpieczył.

Do Administratora i moderatorów - nie banujcie go, zobaczymy co chłopak poczyni dalej.


RE: politolog - oszust - Skipi - 31-01-2013 18:39

(31-01-2013 18:36)tomazzi napisał(a):  
(31-01-2013 18:33)politolog napisał(a):  Ok mozesz juz zamknąć swoją pizde, kasa dalej będzie w tym samym terminie. Jezeli natomiast przez pierdolenie się z tobą w komentarzach dostane bana to kase dostaniesz za 14dni.

gwiazda ze spalonego teatru dalej błyszczy
sorki obraziłem 13-sto latków
po tych "mądrościach" 11 lat w porywach wiatru

za sam dowód kolego zgłaszaj sprawę, nie chodzi o kasę bo tutaj wykroczenie ale by ci gówniarz nie zrobił problemów z tytułu dowodu także nie zastanawiaj się tylko działaj

Dokładnie, zgłaszaj jako wyłudzenie danych osobowych, kradzież pieniędzy i nie wywiązanie się z umowy.


RE: politolog - oszust - politolog - 31-01-2013 18:40

(31-01-2013 18:36)tomazzi napisał(a):  
(31-01-2013 18:33)politolog napisał(a):  Ok mozesz juz zamknąć swoją pizde, kasa dalej będzie w tym samym terminie. Jezeli natomiast przez pierdolenie się z tobą w komentarzach dostane bana to kase dostaniesz za 14dni.

gwiazda ze spalonego teatru dalej błyszczy
sorki obraziłem 13-sto latków
po tych "mądrościach" 11 lat w porywach wiatru

za sam dowód kolego zgłaszaj sprawę, nie chodzi o kasę bo tutaj wykroczenie ale by ci gówniarz nie zrobił problemów z tytułu dowodu także nie zastanawiaj się tylko działaj
Nawet jak zglosi sprawe to nic nie zrobią. Na swoją odpowiedzialność pokazał mi zdjęcie. Na twoją infantylność przesłał mi zdjęcie z zamazanymi danymi osobowymi - więc gadaj jak dziad do obrazu Big Grin beka


RE: politolog - oszust - Skipi - 31-01-2013 18:42

[Obrazek: 1xddyq.jpg]

Napisał 11-latek który pytał się o odpowiedzalność karną za spamowanie po forach pokerface


RE: politolog - oszust - tomazzi - 31-01-2013 18:42

(31-01-2013 18:38)Gremquen napisał(a):  Ok dzięki za rady.

@politolog - ok, poczekamy do jutra.
A co do zgłoszenia sprawy na policję, pomyślę, pomyślę...A raczej podejmę odpowiednie kroki żeby odechciało mu się takich następnych działań. - i oczywiście abym sam się zabezpieczył.

na twoim miejscu już bym był w drodze na komisariat w celu zgłoszenia sprawy
tutaj nie ma nad czym myśleć bo inaczej szczeniak poczuje się bez karny i dalej będzie kombinował
inaczej nie nauczysz niczego jak nie poniesie konsekwencji, on nie jest upoważnioną osobą po 1 do pobierania od ciebie jakichkolwiek skanów dokumentów czy danych - to jest wyłudzenie także nie dyskutuj z dzieciakiem tylko zgłaszaj
nie pełnoletni na 100% to rodzice poniosą konsekwencje prawne a on dostanie kuratora, lub poprawczak gdzie z dupy koledzy mu szafę szybko zrobią i wtedy będzie mógł napisać, że jest strzelającą fochy koleżanką sam osobiście bekabekabeka


RE: politolog - oszust - politolog - 31-01-2013 18:45

(31-01-2013 18:42)tomazzi napisał(a):  nie pełnoletni na 100% to rodzice poniosą konsekwencje prawne a on dostanie kuratora, lub poprawczak gdzie z dupy koledzy mu szafę szybko zrobią i wtedy będzie mógł napisać, że jest strzelającą fochy koleżanką sam osobiście bekabekabeka
Skąd taka wiedza, tata, dziadek, wujek opowiadał o swoim pobycie w poprawczaku? Czy to twoi mądrzy koledzy... A juz wiem, sam masz garderobe ....


RE: politolog - oszust - bios - 31-01-2013 18:46

Po prostu stul pysk i się nie pogrążaj.


RE: politolog - oszust - tomazzi - 31-01-2013 18:48

(31-01-2013 18:45)politolog napisał(a):  
(31-01-2013 18:42)tomazzi napisał(a):  nie pełnoletni na 100% to rodzice poniosą konsekwencje prawne a on dostanie kuratora, lub poprawczak gdzie z dupy koledzy mu szafę szybko zrobią i wtedy będzie mógł napisać, że jest strzelającą fochy koleżanką sam osobiście bekabekabeka
Skąd taka wiedza, tata, dziadek, wujek opowiadał o swoim pobycie w poprawczaku? Czy to twoi mądrzy koledzy... A juz wiem, sam masz garderobe ....

moja cierpliwość szczeniaku ma swoje granice, a grabisz sobie
jeszcze trochę a z ojej strony skończy się wobec twojej infantylnej osoby dzień dobroci dla zwierząt a jak się skończy to będziesz płakać i ani rodzice nie pomogą ani Bozia także albo zamknij twarz albo grab sobie dalej


RE: politolog - oszust - Gremquen - 31-01-2013 18:49

To dostałem przed chwilą:
http://www.iv.pl/images/44749457618587604910.jpg

Wiem na czym stoję, na 100% jakiś dzieciak. Który będzie miał nieciekawą sytuację.