Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Kwietniowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Kwietniowym-Restocku-6328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Slivovica - 30-04-2010 18:18

Jedna wielka ch... Na chrome nie chcialo mi wejsc na restock musialem wejsc na mozille ale i tak lagi chcialem wziac kubek wypelnilem all blad, pozniej te nakladki na sluchawki pisalo ze juz nie ma jak all wypelnilem wchodze znow na stronke a tu pisze ze sa...


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - picio - 30-04-2010 18:20

ja pier............................................................................​......................................................


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Tomek - 30-04-2010 18:22

czy wy tez mieliscie tak zwalone ze jak wszedlem minute po rozpoczeciu to bylo pokazane ze wiekszosc rzeczy jest a gdy zamowilem deosy to pisal ze juz ich nie ma a w ptzplace byly???


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Lookso - 30-04-2010 18:25

Znowu lipnie. Siedziałem na kompie i ptzpleace.com tylko po to, żeby kupić iPoda Nano 16GB - Green, a jak wbiłem na restock to już nic nie było z elektroniki. Kupiłem za to koszulkę z Odyssem.
Oto zamówienie:

[Obrazek: wf5jufb08wj6vimekfo.bmp]


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - picio - 30-04-2010 18:26

nom ale lipa Tam wo gule są jakieś nagrody ...
Mówili że mają tony produktów


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Dave Reflex - 30-04-2010 18:27

Sad(( pierwszy restock i nic .... Jak weszedłem to juz prawie nic nie było na electronic ... scinało mi się i nic niezamówiłem


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Silek - 30-04-2010 18:27

Taaa tona nagród, które wzięła Ameryka w swoim restocku :/


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - OneWho§ighs - 30-04-2010 18:29

brak mi słów drugie podejście do restocka i znowu nic, ja miałem tak samo Tomek, nagrody były dostępne po wypełnieniu formularza napis juz nie ma a na stronie dalej że jest dostępne to są jakieś żarty, chyba daje sobie z tym spokój bo widzę ze to nie ma sensu.Chociaż jutro chyba maja już otworzyć ten sklep wie ktoś może coś więcej na ten temat???


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - NaoS - 30-04-2010 18:31

Taaaaa..... "Tysiące nagród".
Wszedłem szybko na restock, drobne lagi, wyszukałem grę w sekundę, za pomocą "znajdź" w forefoxie.
Wypełniłem dane autofillem (działał o dziwo). Captchy nie było. Potwierdziłem i wycofało mnie z powrotem do elektroniki.


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - blackjoe - 30-04-2010 18:32

Idz pan w ch** gorzej być nie może