Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna metoda zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Własna metoda zarobku (/Temat-Wlasna-metoda-zarobku-62973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Własna metoda zarobku - yazir - 06-01-2013 22:53

Recenzja / opinia
Po pierwsze teedzio troszkę myli się, ponieważ w pewnym stopniu (nie dużym) ilość osób zajmująca się tym wpływa na zarobki, ponieważ metoda ma kilka wad. (surfer0700 wie o czym mówię)
Tak, metoda jest opłacalna i powinna w krótkim czasie zwrócić się. Dodatkowo jeśli autor zamierza faktycznie pomagać w początkach oferta zaczyna się robić naprawdę ciekawa.
Wkład własny nie jest potrzebny, jedynie sensowne łącze internetowe, tak więc ten sposób nie nadaje się dla osób które mają słabe łącza o czym wspomniał wyżej surfer0700.

Sposób należy do typowych "czarnych" metod. Ale dzięki temu jest zyskowny.


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 06-01-2013 22:56

Cytat:Użytkownik teedzio, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.



RE: Własna metoda zarobku - sedor - 06-01-2013 22:58

Yazir, dzięki za recenzję. Intryguje mnie to, jak bardzo ilość osób korzystających z tej metody wpływa na zarobki. Jak sądzisz, jak bardzo zarobki zmalałyby, gdyby ten poradnik kupiło 20-30 osób? Wiem, że ciężko to powiedzieć, ale mógłbyś spróbować to oszacować?


RE: Własna metoda zarobku - MartinS - 06-01-2013 23:01

e-whoring? Jerk2


RE: Własna metoda zarobku - teedzio - 06-01-2013 23:02

(06-01-2013 22:58)sedor napisał(a):  Yazir, dzięki za recenzję. Intryguje mnie to, jak bardzo ilość osób korzystających z tej metody wpływa na zarobki. Jak sądzisz, jak bardzo zarobki zmalałyby, gdyby ten poradnik kupiło 20-30 osób? Wiem, że ciężko to powiedzieć, ale mógłbyś spróbować to oszacować?

Powiem ci,że dużo osób o tej metodzie wie,sęk w tym,że mało osób wie jak na tym zarobić,po prostu trzeba mieć do tego głowę a na pewno zarobisz i ilość osób ci w tym nie przeszkodzi zapewniam cię Smile


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 06-01-2013 23:23

teedzio, dzieki zapytaniu MartinS'a dowiedzialem sie w 5 min. o tematyce poradnika i wiem co i jak, jednak chyba zbyt duzo osob o tym wie... Smile


RE: Własna metoda zarobku - teedzio - 06-01-2013 23:31

Tak jak pisałem dużo osób o tym wie,lecz dzięki poradniki wiadomo co i gdzie robić,wyjasnione masz Smile


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 07-01-2013 16:18

Kupiłem poradnik, po przetestowaniu wydam opinię.


RE: Własna metoda zarobku - teedzio - 07-01-2013 16:34

rozekrr,powiedziałem,że bd to tej 14,ale nie wyszło wypadło mi parę spraw,już ci wysłałem poradnik na e-mail Smile


RE: Własna metoda zarobku - Mol - 08-01-2013 10:58

Sory ale ta metoda byla juz tu sprzedawana . nawet opisu nie zmieniles . i użytkownik pajdo również tutaj dziala