Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) (/Temat-Czy-da-sie-jeszcze-zarobic-w-BB-bez-polecen-62858)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - gerald2211 - 10-05-2013 11:52

Jest różnica jeśli zrezygnuję z TP przed 15 maja a nie po 15 maja ?


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kleomenes - 10-05-2013 17:24

15 maja można anulować 2 subskrypcje bez żadnych konsekwencji, gdzie przed czy po 15 maja, w razie anulowania subskrypcji, będziesz musiał oddać bonusowy traffic, co może wiązać się z wejściem na minus. Do tego dochodzi opcja, że 15 maja będzie można anulować 2 wybrane subskrypcje, gdzie na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, albo wszystko albo nic.


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - gerald2211 - 10-05-2013 17:40

Dzięki za odpowiedź. Ja mam akurat dwie subskrypcje więc dobrze się składa. Wiecie czy jeśli anuluję subskrypcje będę mógł wrócić na konto standard aby zostawić tylko 15$ na abonament na przyszły miesiąc przy wypłacie kasy ?


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kleomenes - 10-05-2013 17:49

Z tego co wiem nie ma możliwości "powrotu" na standard. Jeśli jesteś na premium to niestety na premium zostaniesz.


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - Dashing - 10-05-2013 18:12

juz sie zaczyna placz? prawda jest taka ze jezeli uda nam sie odzyskac wklad to bedzie sukces


RE: Czy da się jeszcze zarobić w BB? (bez poleceń) - kleomenes - 10-05-2013 21:15

(10-05-2013 18:12)Dashing napisał(a):  juz sie zaczyna placz? prawda jest taka ze jezeli uda nam sie odzyskac wklad to bedzie sukces
Tu raczej nikt nie płacze tylko szuka informacji. Poza tym nad czym tu płakać, nad papierkami ? No proszę cię Smile
Od dłuższego czasu wiadomo, że bb cienko przędzie.
Jeśli wycofanie wkładu to dla ciebie sukces to ja nie mam więcej pytań, pozdro.