Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna progresja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólna progresja (/Temat-Wspolna-progresja-61929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wspólna progresja - wiktor112233 - 12-12-2012 18:36

Ludziska zglaszac sie bo wg. mnie jest naprawde warto a i ekipa jest calkiem dobra.


RE: Wspólna progresja - Dennisek78 - 13-12-2012 00:59

Ciekawie się zapowiada, może wstąpię Smile


RE: Wspólna progresja - dandi49 - 14-12-2012 09:12

Ja jestem jak najbardziej chętny, będę często zaglądał do tego tematu, z przyjemnością dorzucę się do interesu.


RE: Wspólna progresja - matexs - 14-12-2012 11:21

Również jestem chętny bez problemu będę się dorzucał


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 14-12-2012 11:38

No dobra chłopaki, myśle że nie ma potrzeby dłużej czekać, zajmijmy się kompletowaniem gotówki.
Do każdego zostanie wysłane PW z informacją (nr konta, dane) gdzie wysłać kase, jeśli ktoś mi nie ufa - szkoda, ale póki co nikt inny nie zadeklarował się Wink Zresztą sporo osób ma moje dane na tym forum, więc nie ma obaw.

Zajmie kilka dni zanim zbierzemy całą kwotę, tak że dzisiaj z typami się jeszcze wstrzymajmy.
Bardzo prosze o w maire szybkie przesłanie kasy, nie chce aby się to ciągnęło wieczność.
Dziś jest piątek, kasa będzie pewnie poniedziałek - wtorek. Dlatego we wtorek dołącze info ze składem grupy wynikające z tego kto wpłacił.

Mamy 10 osób - nie wiem jak rozwinie się sytuacja, ale jeśli ktoś będzie chciał dołączyć, myśle że nie ma problemu - jeśli będzie to kilka osób to po prostu zwiększymy delikatnie stawki tak aby szło nam szybciej.
Wszelkie sugestie i uwagi umieszczajcie w temacie, bo mam bardzo ograniczone miejsce w skrzynce.

WAŻNE: w tytule przelewu podajcie swoj nick z forum!



Dodatkowe informacje:

Grać będziemy kursami i wydarzeniami z Tobet.com, bo tam tylko mam konto.

Jak już skompletujemy kase, każdy zobowiązany będzie do wytypowania jednej propozycji kuponu na dzień.
Według powyższego wybierzemy najlepszy, lub dobierzemy odpowiednie wydarzenia i do godziny 24 kupon na kolejny dzień będzie już obstawiony.
Stawki dobierane będą odpowiednio do kursu (wg sugestii duzypawel), tak aby w razie czarnej serii nie stracić szybko wszystkiego i nie napalać się na kilkakrotne pomnożenie kasy bo tą drogą szybko zginiemy.
Wg mnie optymalny kupon wygląda tak:
2 mecze po krusie 1.6 - 1.9 obstawione po stawce takiej, która pozwoli nam wyjść do przodu o kilka %.
Oczywiście kombinacji jest wiele - wszystko zależne od tego jaki mamy wybór.

Na tą chwile nie mam nic więcej do dodaniaWink


RE: Wspólna progresja - duzypawel - 14-12-2012 12:10

hola hola. zbierasz kasę a nie ustaliliśmy zupełnie nic. Ani jak gramy ani jakie dyscypliny... nie wiem czy zauważyłeś ale sezon w piłkę się kończy w europie. granie progresją na remisy w Azerbejdżanie jest dość ryzykowne...


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 14-12-2012 12:11

spokojnie, odśwież strone - edytowałem post. Wink

Wydarzeń masz multum, nie mamy zamiaru ograniczać się do piłki nożnej - jest hokej, są inne dyscypliny. Są analizy, każdy może przysiedzieć chwilke i wybrać naprawdę coś ciekawego.
Dodatkowo Roben ma dostęp do tych ciekawszych typów z płatnej stronki.

Jeśli komuś nagle przestanie się podobać - nie widze żadnego problemu - od stanu konta w momencie "odejścia" wyliczamy procent i oddajemy takiej osobie.
Dla przykładu 10 osób wpłaca po 30 zł.
Nieszczęśliwie gotówka zmniejsza się do 200 zł - 1 osoba chce odejść. Dostaje swoje 10% z całości, czyli 20 zł. Myśle, że tak jest uczciwie.


RE: Wspólna progresja - duzypawel - 14-12-2012 13:00

a więc poszło 30 zł.

co do modelu grania - nie silmy się na to, że TRZEBA codziennie coś postawić. spokojnie, bez nerwów. czasem (zazwyczaj w weekendy) będą dni, że można postawić coś na wczesne popołudnie i na wieczór drugi raz (po zakończeniu pierwszego zdarzenia - żeby wiedzieć ile postawić) a czasem trzeba ze 2 dni poczekać.

Absolutnie nie powinniśmy grać w cokolwiek oby tylko grać. w ten sposób skończymy na wyścigach psich zaprzęgów Smile


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 14-12-2012 13:15

Hmm.. no tak może za daleko poszedłem z tym, że każdy zobowiązany jest wytypować kupon.

Ale ma to też dobre strony:
Ludzie zamieszczą swoje propozycje(jakie by nie były), jeśli będzie kiepski dzień i nie będzie co wybrać - po prostu sobie odpuścimy.


Żeby nie było zbędnego chaosu widze to tak:

Cytat:Moja jutrzejsza propozycja to:

Macedonia - Polska - 2
Bayern München - Borussia Mönchengladbach - 1
Kuwejt - Liban - 1

Łączny kurs: 3.41 , Stawka: 2 zł, ewentualna wygrana: 6.82 zł


Jednak nie widziałem zbyt ciekawych zdarzeń więc sugeruje odpuszczenie sobie dnia jutrzejszego.

LUB


Cytat:Moja jutrzejsza propozycja to:

Macedonia - Polska - 2
Bayern München - Borussia Mönchengladbach - 1
Kuwejt - Liban - 1

Łączny kurs: 3.41 , Stawka: 2 zł, ewentualna wygrana: 6.82 zł

Oprócz tego podoba mi się propozycja użytkownika xyz.

Do tego dorzucona drobna analiza..
W ten sposób szybciej dojdziemy czy warto grać, jeśli tak - którą propozycję wziąć pod uwage.



(To tylko przykład - wiem że mecze rozgrywane są dzisiaj Big Grin)


RE: Wspólna progresja - duzypawel - 14-12-2012 13:22

oponuję pozostać przy 2 zdarzeniach AKO lub nawet pojedynczych (remisy)

i tak na marginesie... co to za bukmacher? nawet bwin oferuje wyższe kursy... nie mógłbyś założyć konta na jakimś czymś cywilizowanym? bet365, betclic, bwin?