Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków (/Temat-UWAGA-Payza-zablokowal-wyplaty-do-polskich-bankow-61468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Riczi34 - 06-01-2013 16:34

Nie wiem, czy "takie gówno", ale skoro tam jest Twoja kasa, to bezprawne jest jej przetrzymywanie.
Zwłaszcza, że np. wiele osób robiło przelew Twój Bank->Payza->Inna firma np. PC i nie może otrzymać zarobionej należnej im forsy, bo ...nie?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Nicktim - 06-01-2013 17:16

(06-01-2013 16:34)Riczi34 napisał(a):  Nie wiem, czy "takie gówno", ale skoro tam jest Twoja kasa, to bezprawne jest jej przetrzymywanie.
Zwłaszcza, że np. wiele osób robiło przelew Twój Bank->Payza->Inna firma np. PC i nie może otrzymać zarobionej należnej im forsy, bo ...nie?

Mamy odpowiadać za oszustwa innych.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Max998 - 06-01-2013 18:35

Cóż widzę niedługo jedyną opcją wypłacenia zarobków z internetu będzie BANK. Bo PP też protrafi narobić kaszany. Super.. Undecided


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Riczi34 - 08-01-2013 23:42

Jasne, cierpmy za innych...Sad

Odpowiedź z serwisu:

My name is Preeti, and let me start by thanking you for contacting us.

At this time, we unfortunately cannot provide you with a time frame as to
when you will be able to once again withdraw your funds.
We had anticipatedthat we would be able to restore our withdrawal services to all Payza members by the end of last month.
However, we are still in the process of transitioning to a new service provider for withdrawals and, as a result,
we are not yet able to restore this service.

I am truly sorry for any inconvenience and frustration caused as a resultof this issue.
Please know that we are doing everything we can to remedy this situation as soon as possible.
I want to thank you for your patience and understanding during this time.

Tłumaczenie - wolne.
Odpowiedź w stylu pitu pitu, chcieliśmy, ale przepraszamy, że nadal nie możesz przelać na polskie konto.


A tak w ogóle, to ktoś zna dobry sposób na odzyskanie tej kasy z Payzy?
To proszę niech to opisze lub poda konkretne linki.
A, żeby było jak najtaniej, czyli z jak najmniejszą stratą.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - przemekh10 - 10-01-2013 19:32

Obecnie chyba jedyną metodą jest kupno ich karty pre-paid za ok. $20.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Riczi34 - 10-01-2013 20:04

(10-01-2013 19:32)przemekh10 napisał(a):  Obecnie chyba jedyną metodą jest kupno ich karty pre-paid za ok. $20.

Jak wiele osób korzystających z procesorów nie mogę mieć karty.
Powód jest czysto techniczny.

W STP zablokowano kartę, więc tu 20$ i nadal brak możliwości wypłaty...brrr.


Jest to dość dziwne, bo wszelkiej maści poradni są o tym jak wpłacić, a właściwie zero jak wypłacić...
Poradziełem sobie...chyba.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - leman - 12-01-2013 22:02

Wiadomo kiedy Payza wznowi odblokuje wypłaty do polskich banków ?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Nicktim - 12-01-2013 23:07

Mieli odblokować na początku Roku, lecz jak widać nie odblokowali. Ja osobiście wypłaciłem pieniądze innym sposobem i już nie korzystam z ich usług.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - leman - 14-01-2013 22:17

Zdradzisz ten sposób na PW ? Big Grin


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - GKH - 15-01-2013 01:24

(14-01-2013 22:17)leman napisał(a):  Zdradzisz ten sposób na PW ? Big Grin
Wystarczy przeczytać cały temat jedna osoba tutaj na forum podawała jakiegoś refa, albo poszukać innych kantorów online.

Pozdrawiam