Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codes-service - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codes-service (/Temat-Codes-service-60865)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Codes-service - buch - 02-01-2013 15:50

poszlo z refa
szkoda tylko ze nie wszystkjo jest tlumaczone na pl
co polecacie na poczatek zeby jakos odbic sie od dna poza samym logowaniem?


RE: Codes-service - slonce - 02-01-2013 15:59

Buch ze zdrapek zdobedziesz mniej pkt niz z klanu Smile ja bym radzila uzbierac okolo 800 partii i sprobowac zagrac w klanie... no chyba ze dolaczysz do czyjegos klanu to mozesz od razu grac Smile


RE: Codes-service - Kzn - 03-01-2013 23:10

Jak oni za te Memo dostają po 16k punktów jak ja nie mogę 8 poziomu przejść -.-

Próbował ktoś tricku z hackowaniem gierek flash ?


RE: Codes-service - slonce - 04-01-2013 10:38

(03-01-2013 23:10)Kzn napisał(a):  Jak oni za te Memo dostają po 16k punktów jak ja nie mogę 8 poziomu przejść -.-

Próbował ktoś tricku z hackowaniem gierek flash ?

Jest tylko 10 poziomow w memo, mi sie udalo wszystkie przejsc.
Tobie tez sie uda tylko wiecej cierpliwosci Wink

A maja i po 16 tys pkt z gry memo bo , dolozyli swoje pkt do kuferka wejdz w zakladke Clans , tam pisze ze jak np dasz do kuferka 1000 pkt to w klanie na zawsze bedziesz miał 10 tys pkt juz niby ugranych a jak dasz np 50 tys pkt to masz z kazdej ugranej gry 15% wiecej pkt , do kuferka pkt moze dorzucic kazdy kto jest w klanie.


Odp: Codes-service - mmichal013 - 04-01-2013 13:34

@up
Tylko najpierw trzeba je mieć Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Codes-service - slonce - 04-01-2013 14:07

Cos za cos Smile


RE: Codes-service - dondziadzia - 10-03-2013 23:30

Też korzystam z codes-service, podchodzę właśnie pod VIP 7. Jestem ciekaw czy ukończyłaś już quest n°3. Ja wykorzystałem już tysiące żetonów i jackpota nadal brak a chyba warto ukończyć tego questa bo zawsze 40 pkt VIP na plus. No i tak myślę czy nie lepiej zamiast gier clanowych wykorzystywać chalange dzienny. Oszczędność czasu na pewno, nie wiem do końca jak z zyskiem bo nie korzystałem z klanu.


RE: Codes-service - Beliarossi - 11-03-2013 00:26

slonce a nie mozesz dodac do swojego klanu ? ja tam mialem konto pare miechow temu i nic nie robilemBig Grin


RE: Codes-service - slonce - 12-03-2013 10:10

(11-03-2013 00:26)Beliarossi napisał(a):  slonce a nie mozesz dodac do swojego klanu ? ja tam mialem konto pare miechow temu i nic nie robilemBig Grin

Przeszłam do innego klanu , do klanu STANY, jesli nic nie robileś a sie logowales to pewnie masz duzo partii na rozegranie Wink

Ja na razie robie questy Wink jestem przy trzecim quescie musze wygrać Jackpota a cieżko wygrać :/ trzeba miec duzo partii....

Aby zrobić questy to :
1 quest - trzeba zdrapac 1000 zdrapek recznie, otrzymasz jak dobrze pamietam kod servcode
2 quest - trzeba zdrapac recznie 5 tys zdrapek facepalm obawialam sie ze ciezko bedzie ale dałam rade Big Grin z ato było 500 servpoints , a teraz rozwiazuje 3 quest czyli jak napisałam wyzej trzeba Jackpota wygrac najlepiej uzbierac z 1000 partii i zagrac w niego Wink

Ogólnie questy chyba opłaci sie robic bo którys tam quest daje pkt vip 40 czy tam iles Wink a co z a tym idzie im wiekszy vip tym wieksze możliwosci Wink

Na razie dobiejam do 10 e Wink jeszcze 2-3 dni i zlece kasiorke i dam kolejny dowód Wink potwierdzajacy wypłacalnosc stronki Smile


RE: Codes-service - dondziadzia - 13-03-2013 01:53

Z tymi klanami jednego nie rozumiem. Jak gram w te gierki klanowe to pkt lecą do kufra. Co więc trzeba robić, żeby nabijać score w rankingu klanów?