Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Beta Sklep tylko dla USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Beta Sklep tylko dla USA (/Temat-Beta-Sklep-tylko-dla-USA-6086)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Royside - 27-04-2010 17:50

Albo naprawde o nas myślą i nie chcą żebyśmy płacili cło czy tam Vat, albo jestem paranoicznym Polakiem i jest to tylko kolejna wymówka.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - gary126 - 27-04-2010 17:54

To panowie mam jeszcze jedno pytanko czy z-lista z Hambugerów nie bedzie brała udziału w Restocku ??


RE: Beta Sklep tylko dla USA - matid20 - 27-04-2010 17:56

(27-04-2010 17:54)gary126 napisał(a):  To panowie mam jeszcze jedno pytanko czy z-lista z Hambugerów nie bedzie brała udziału w Restocku ??

A dlaczego ma nie brać udziału? Wszyscy biorą udział w restocku dla USA.
Natomiast na restock International Hamburgery nie mają wstępu.
(27-04-2010 17:50)Royside napisał(a):  Albo naprawde o nas myślą i nie chcą żebyśmy płacili cło czy tam Vat, albo jestem paranoicznym Polakiem i jest to tylko kolejna wymówka.
Podejrzewam, że to drugie Smile


RE: Beta Sklep tylko dla USA - KristopheR - 27-04-2010 17:58

Ja tam już sam nie wiem.. Niby Lockerz coś "robi" dla nas, a z drugiej strony takie numery.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - ClubMen - 27-04-2010 17:59

Mówi sie żal...
Lockerz dalej kombinuje...
Zaczyna mnie to wk*rwia*...
Jeżeli nie dadzą sklepu dla europy itd do wakacji mam ich w dupie!!


RE: Beta Sklep tylko dla USA - KristopheR - 27-04-2010 18:01

ClubMen spokojnie, nic im nie poradzisz. Wkońcu to Lockerz jest amerykańskie, to oni ustalają zasady.
My mamy TakeaGift oraz Qday ^^


RE: Beta Sklep tylko dla USA - MareKSG - 27-04-2010 18:03

Ciekawe kiedy wprowadzą ten sklepik... Mam nadzieję, że zaraz po testach. Ale przynajmniej będziemy wiedzieli o ile podrożeją nagrody. Oby x2 Tongue


RE: Beta Sklep tylko dla USA - michalzabc - 27-04-2010 18:04

Cytat:Restocki. Z racji tego, ze okres testowy SHOPu bedzie dostepny tylko dla Z-Listerow (mieszkancow USA), bedziemy dalej organizowac restocki.
A to mi się podoba


RE: Beta Sklep tylko dla USA - korbakornik - 27-04-2010 18:04

nawet jesli w przyszlosci shop bedzie tylko dla USA (w co osobiscie nie wierze) to bedziemy mieli przewage na restockach. nie ma co na nich bluzgac. nic to nie zmieni. jesli chodzi o clo wraz z vatem to w pelni popieram ludzi ktorzy pisza ze to tylko % wartosci. a amerykanie maja... siedziba lockerz jest w stanach to nic dziwnego ze maja maja swoja polityke. zalozmy ze lockerz zrobi shop beta tylko dla polski, ile osob odejdzie z lockerz w stanach? sporo, a ile osob odejdzie z lockerz w polsce po tym newsie? prawie nikt. oni tesh musza na tym zarobic. a co jesli byłaby identyczna sytuacja jakby lockerz byl polski? wtedy polacy nie mogliby pozwolic sobie na utrate polskich czlonkow i zrobili by podobnie. peace!


RE: Beta Sklep tylko dla USA - MareKSG - 27-04-2010 18:10

(27-04-2010 18:04)korbakornik napisał(a):  nawet jesli w przyszlosci shop bedzie tylko dla USA (w co osobiscie nie wierze) to bedziemy mieli przewage na restockach. nie ma co na nich bluzgac. nic to nie zmieni. jesli chodzi o clo wraz z vatem to w pelni popieram ludzi ktorzy pisza ze to tylko % wartosci. a amerykanie maja... siedziba lockerz jest w stanach to nic dziwnego ze maja maja swoja polityke. zalozmy ze lockerz zrobi shop beta tylko dla polski, ile osob odejdzie z lockerz w stanach? sporo, a ile osob odejdzie z lockerz w polsce po tym newsie? prawie nikt. oni tesh musza na tym zarobic. a co jesli byłaby identyczna sytuacja jakby lockerz byl polski? wtedy polacy nie mogliby pozwolic sobie na utrate polskich czlonkow i zrobili by podobnie. peace!

Nikt nie mówił że shop będzie tylko dla USA Wink testy tak, sklep dla wszystkich. Szkoda tylko że trzeba czekać a na restocki i tak nie czekam bo nic nie wygram więc poco??