Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nicki na forum. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nicki na forum. (/Temat-Nicki-na-forum-597)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nicki na forum. - Alcor - 28-01-2010 23:46

Alcor - nick tak jakoś wpadł mi do głowy i to cała historia. Tongue


RE: Nicki na forum. - Zellus - 30-01-2010 09:40

Zellus hmmm.... A więc tak miałem kiedyś nick Nell(jak się później okazało to damskie imięTongue a o tym ne wiedziałem) więc musiałem coś zmienić... M -> Z i już ok. Ale oczywiście Nick był za krótki więc musiałem coś dopisać i ot cała historia.


RE: Nicki na forum. - johnny86 - 30-01-2010 10:03

moj nick powstal z przezwiska johnny w liceum i nie wiaze sie z moim imieniemSmile
a 86 to rocznik poniewaz na niektorych forach byl zarejestrowany johnny.
I tak zostało


RE: Nicki na forum. - krysho5 - 30-01-2010 11:24

Krysho5 - no to tak od malego rodzice,kumple i wogule znajomi mowia na mnie Krysho(Kryszo,Kriszo) noi tak on powstal ,a 5 no to gdy wpisywalem nick to szynszyl skakal i skoczyl na klawke i nacisnal 5 noi tak zostalo Smile


RE: Nicki na forum. - Razer - 30-01-2010 12:34

Razer - po prostu respect na całej linii, i tyle mam do powiedzenia Tongue Na między narodowych/zagranicznych stronkach czasami Razer_PL Wink


RE: Nicki na forum. - kubiklol - 31-01-2010 14:04

od ksywki, +lol, dodałem kiedyś gdzieś gdy samo kubik było zajęte - zostało do teraz - kubiklol


RE: Nicki na forum. - tactlessczak27 - 23-02-2010 22:49

tactlessczak27-wujek mowil na mnie od urodzenia czaki.Czaki to jest taka lalka co zabija sa nawet filmy ale tactlessczak27 wziolem od xbox live gdy sie zaczlolem rejestrowac na xbox live to czak27 bylo zajente to wziolem z propozyci i bylo tactlessczak27 i taki mam


RE: Nicki na forum. - MareKSG - 23-02-2010 22:58

Marek -imię, KSG - Klub Sportowy Górnik ;P (Trzeba reprezentować swój klub wszędzie). A to że oba człony nachodzą na siebie to inna historia...


RE: Nicki na forum. - Szyna - 24-02-2010 12:31

Szyna - moja ksywka