Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-58636)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - surfer0700 - 10-09-2012 14:27

@up
Pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytania.

1. Zarobek nie jest określony z góry. Inwestując 200 PLN, wyciągniesz MINIMALNIE 400 PLn, ale może to równie dobrze być 800.
2. Ryzyko jest zawsze, w końcu to zakłady bukmacherskie, mimo to autor tematu, zapewnia, że kasy nie straci. Najwyżej minimalnie ją powiększy do 400 PLN.
3. Inwestujesz ile chcesz, najlepiej 200 PLN, bo wtedy 200 PLN jest bonusu, i po trzech obstawieniach możesz je wypłacić. Inwestujesz w zakłady bukmacherskie oczywiście. Sprawdź pierwszy post - żużel, etc.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - Kurus - 10-09-2012 14:47

Z mojej strony dziś polecam typ Na Djokovica z Murrayem ;-)


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 10-09-2012 14:59

Mieliśmy małe problemy przy wpłacie, dlatego żeby wpłatę zaksięgowano jak najszybciej skorzystamy z opcji Paysafecard i za chwilę rozpoczynamy grę Smile

Ok, więc oficjalnie rozpoczynamy Smile Surfer0700 jako pierwszy zdobył się na odwagę, więc mam nadzieję, że jego zyski będą jak największe, aby pokazać Wam, że można zarobić i się nie narobić Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - kamion - 10-09-2012 18:50

Kasa wpłacona, byle do przodu i oby na plusWink


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 10-09-2012 19:41

Kamion, a Ty grasz ze mną ?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - kamion - 10-09-2012 19:44

tak zagram z Tobą


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 10-09-2012 19:48

Chyba niekoniecznie, bo nie wiem czy zarejestrowałeś się pode mną i dogadałeś szczegóły jak to ma wyglądać


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - kamion - 10-09-2012 19:53

Nie zaznaczyłeś że rejestracja z Twojego polecenia to wymóg. Poza tym konto w bet365 mam już od dawna, także nic nie poradzę. Sam siedzę w bukmacherce już parę lat więc jak mnie nie chcesz to pogram sam Tongue


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 10-09-2012 20:00

No nie zaznaczyłem Smile Ale jeśli wykorzystałeś już bonus to dużo nie zwojujemy. Jeśli ktoś chce mojej pomocy to niech najpierw napisze do mnie i wytłumaczę jak to widzę ze swojej strony, a nie napiszesz tutaj w temacie i za chwilę będziesz miał pretensję, że Ci się pieniążki nie mnożą hehe


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) - mrw111 - 11-09-2012 06:22

No i widzisz Kurus dlaczego gram rynek live Smile Obserwując spotkanie wiem w jakiej są dyspozycji danego dnia Smile Na to spotkanie zagrałem tylko 2 typy na live i oba trafiłem po kursach 3,50 i 2,37 Smile