Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestycja 400$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: inwestycja 400$ (/Temat-inwestycja-400-56517)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: inwestycja 400$ - tomazzi - 26-07-2012 18:05

z inwestycją na wkład na 2 miesiące jest to jedyne miejsce gdzie wkład w tym czasie będzie miał na koncie
hyip jaki mu zaproponowałem jest stabilnym z małym zwrotem % ale stałym i takie najdłużej działają i płacą
a bb jest miejscem gdzie inwestuje się na dłuższy czas jak 2 miesiące
tak jak w przypadku jak ktoś zainwestować na jss


RE: inwestycja 400$ - casern1 - 27-07-2012 09:01

a mint ?
widze ze po powiedzmy 2miesiacach moglbym odzyskac wklad i ten czas jest u mnie do przyjecia. tylko jak to jest z tymi restartami????bo czytalem o nich ale nie wiem za bardzo co one powoduja i jak czesto sie zdarzaja.


RE: inwestycja 400$ - tomazzi - 27-07-2012 09:25

(27-07-2012 09:01)casern1 napisał(a):  a mint ?
widze ze po powiedzmy 2miesiacach moglbym odzyskac wklad i ten czas jest u mnie do przyjecia. tylko jak to jest z tymi restartami????bo czytalem o nich ale nie wiem za bardzo co one powoduja i jak czesto sie zdarzaja.

moje skromne zdanie :
programy jak jss, bb i mint nie są programami na krótko trwałe inwestowanie
tutaj wejście z kwotami 500-600$ da ładny zarobek ale trzeba obracać nimi z głową i wyjdzie się na swoje
w jss denerwujące są restarty - możesz nie trafić na czas ochrony i możesz stracić wiele pozycji a do tego denerwujący jest fakt "polowania" na możliwość wypłaty bo na tą chwilę jest więcej osób chętnych do wypłaty jak dzienny limit i osób z chęcią zlecenia wypłaty przybywa a limit raczej nie rośnie sądząc po coraz większym gronie osób narzekających na "polowania"


najbardziej racjonalnym miejscem jest program stabilny który ci zaoferowałem i rozpisałem jak by wyglądało inwestowanie i o którym już ci parę osób w temacie pisało, że na taki okres inwestycyjny jest najlepszym miejscem


na twoim miejscu również po 70 dniach mając dalej aktywne kupowane pozycje obracałbym środkami na zasadzie 1 dzień reinwestycja, 1 wypłata i po uzbieraniu sobie środków na lr inwestowałbym je w bb i resztę


RE: inwestycja 400$ - Meloman - 27-07-2012 11:11

Twoje pieniądze - rób z nimi co chcesz. Tomazzi ci wszystko rozpisał, a jeśli nadal nie jesteś przekonany do programów które opisał tomazzi możesz wejść w JBP.

Jeśli zamierzałbyś wchodzić w JBP to masz jeszcze przynajmiej tydzień.. Jeśli chcesz zainwestować później niż tydzień wchodź w coś innego niż JBP.

Jeśli chcesz to zainwestować w JBP, to pisz a ustalimy strategie najoptymalniejszą dla ciebie.

Wink


RE: inwestycja 400$ - maarcin004 - 27-07-2012 11:22

Jeśli zamierza za miesiąc, dwa wypłacać cały swój wkład to ogóle nie ma co wchodzić w JBP, sam wkład będzie mu się długo zwracał i oby go restart nie objął bo na zwrot kapitału poczekałbyś sobie znacznie dłużej...


RE: inwestycja 400$ - startchips - 31-07-2012 14:00

Ja polecam wejść w PerfectROI.com


RE: inwestycja 400$ - cris2127 - 31-07-2012 23:23

polecam bb.
przy 400$ można osiągnąć spory zysk. Program jest pewny Smile


RE: inwestycja 400$ - startchips - 31-07-2012 23:35

w PerfectROI wciągu jednego dnia wychodzi 20$ przykładowo. Oczywiście przy 400$.


RE: inwestycja 400$ - BBinternet - 01-08-2012 00:10

Jeśli chcesz szybkiego zwrotu zainwestowanej kwoty to także mogę polecić BB.
Przy dobrym planie (który oczywiście bym Ci ułożył) możesz mieć OD RAZU 200$ miesięcznie. Czyli zwrot po 2 miesiącach, reszta zarobek.

Jak coś to wal na PW, chętnie pomogę: 43607110

Daję panele na start co jest dodatkowym zarobkiem Wink


RE: inwestycja 400$ - casern1 - 03-08-2012 14:01

zdecyduje sie na BB Smile kto pomoze ? prosze na PW jakies propozycje+wyliczenia. miele widziany arkusz excel dla zobrazowania i porownania propozycji.
z gory dzieki.
zapomnialem dodac , bede mial ok 500$ a nie 400 tj pisalem wczesniej.