Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GPTBANKS.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GPTBANKS.com (/Temat-GPTBANKS-com-55506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GPTBANKS.com - lamparciczka - 25-03-2013 11:28

orientuje się ktoś w jakim czasie realizowane są wypłaty na libertyreserve ?
czekam już 7 dni z najstarszych wypłat i nic Sad
na paypal do 24 h są $, a na lr pusto


RE: GPTBANKS.com - dite-pl - 04-05-2013 17:52

Kurcze, czego się nie chwycę to mam pecha (chyba za bardzo chcę zacząć zarabiać). Wcześniej pisałem o taskach przy których przesiedziałem ponad 2 godziny i zarobiłem 0,36 USD.
Wczoraj, po przeczytaniu tego tematu, przysiadłem na tej stronie, a że znalazłem w domu numer z Tak Taka, który jest ważny do czerwca 2013 (a na koncie ma 2 grosze), to postanowiłem się "pobawić" z tymi zadaniami na telefon. Zrobiłem kilkanaście i nic mi nie zaliczyło. Zdecydowana część była za np. 0,6-1 USD, kilka za punkty. Nie dodało mi do salda ani $ ani punktów. Dziś rano zrobiłem jeszcze dwa zadania "telefoniczne", jednak nadal mam zerowe saldo. Szkoda, bo mam jeszcze 4 takie startery. Co jest grane ? Przy każdym zadaniu jest button "submit", powinienem to klikać po wykonaniu zadania ?

Ponadto chciałbym zapytać co znaczy "fraudować", ewentualnie proszę o pokierowanie do jakiegoś słownika/niezbędnika, jeśli jest takowy na tym forum. Nie jestem biegły w słownictwie dot. zarabiania w sieci, a może bym się podszkolił.

Zauważyłem w tym temacie jeszcze dyskusję, że poza ofertami na telefon/pin są na tym portalu jeszcze oferty na maila. Możecie mi przybliżyć w 3 zdaniach o co z tym chodzi, może za to bym się wziął ?

Z góry dziękuję.


RE: GPTBANKS.com - badii - 04-05-2013 19:46

"fraudować" - wykonywać ofertę Mobile, nie mając na koncie pieniędzy, a serwis i tak to zalicza, bo podjęciu odpowiednich kroków.

poszło PW Smile


RE: GPTBANKS.com - Mroovek - 04-05-2013 22:05

Bawie się od tygodnia tymi taskami ale o jackpocie nie sleszalem na czym to polega


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 06-05-2013 06:11

http://zapodaj.net/0a81a8360e760.jpg.html 6.33 USD za taski video


RE: GPTBANKS.com - razor1914 - 08-05-2013 10:13

Polecam robić oferty mobile od matomy, na razie zarobiłem 6$ z jednego startera.


RE: GPTBANKS.com - Trevor188 - 08-05-2013 10:23

@up jaki starter? Robisz na pustym starterze? wysyłasz ss'y?


RE: GPTBANKS.com - razor1914 - 08-05-2013 10:28

Darmowy starter zamówiony ze strony Playa, prawdopodobnie nie ma nim ani grosza ale to nie ma znaczenia.

Tutaj masz poradnik napisany przez użytkownika makingmoney do serwisu NeoBux, ale wszytsko świetnie działa na Honey i GPT, tyle że na Neo stawki nieco lepsze


RE: GPTBANKS.com - ciekma - 08-05-2013 12:48

Ale tu też musisz robić screeny i wysyłać jak na neobux?


RE: GPTBANKS.com - razor1914 - 08-05-2013 13:04

Tak, wszystko tak samo.