Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nofuture oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: nofuture oszust (/Temat-nofuture-oszust-54955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: nofuture oszust - Jeppers - 02-07-2012 22:24

Widzę, że gość robi niezłą popelinę, proponuje Wam iść z tym na policje, bo kwota przekracza znacznie te ustawowe 250 zł


RE: nofuture oszust - Morlok - 03-07-2012 00:15

Mnie też zrobił w jajo, chociaż od początku mi sie nie podobał. Jeśli ktoś ma do niego niedaleko to może się do mnie przyłączyć bo ja go odwiedzę osobiście.
Jedyna rzecz która mnie od tego odwiedzie to kasa na moim koncie wraz z przeprosinami


RE: nofuture oszust - zarabiamwnecie - 03-07-2012 06:14

[email protected] - Widać, że zrobił specjalnie do tej transakcji. Bo napisany od byle chu**... Więc proponuje raz dwa na policję Wink


RE: nofuture oszust - zarabiamwnecie - 03-07-2012 06:16

(29-06-2012 22:23)donek napisał(a):  Dołączam się do oszukanych. Koleś ukradł mi ponad 450usd. Udaje nadal udaje głupa.

A ty weź bajek nie sadź bo masz 1 post. I nie nabijaj postów przez oto taki sposób 444


RE: nofuture oszust - Morlok - 03-07-2012 11:56

Gościu teraz ma nowe konto; nedved07
Jeśli ktoś czuje się przez niego oszukany to proszę do mnie pisać i wysyłać dowody wpłat.
Postaram się z niego wyszarpać tą kasę i na pewno nie odpuszczę


RE: nofuture oszust - tom345 - 03-07-2012 17:36

próbował mnie oszukać z nowego konta nedved07. wysłał mi żądanie zapłaty na paypal


RE: nofuture oszust - donek - 03-07-2012 18:07

(03-07-2012 06:16)zarabiamwnecie napisał(a):  A ty weź bajek nie sadź bo masz 1 post. I nie nabijaj postów przez oto taki sposób 444

Ty kuwa nie masz nic do powiedzienia w temacie. facepalm Wiesz w ogóle po co jest edycja postu? Nabijaczu.

Mi wczoraj oszust (nedved07, nofuture i inne nicki pw) który ma wiele kont na tym forum i nie wyssałem tego z palca, każdy który umie czytać zauważy, wczoraj kit wciskał, ze odesłał 1509zł ale skanu nie da bo dane osobowe...

DO NIEGO: Dzieciaku jesteś głupi jak but chociaż byś odesłał tą kasę przekazem to i tak widziałbym twoje dane. Nie udawaj idioty na gg bo ci to nei wychodzi. Tak jak napisałem wcześniej tak zrobiłem i to ja pozdrawiam a nie ty.

Na administrację tego forum w ogóle nie można liczyć i to przez to ten oszust tak pewnie się czuje i robi burdel. Gdzie indziej jak tylko poprosiłem o pomoc takową dostałem.


RE: nofuture oszust - marcel_kk - 03-07-2012 18:24

(03-07-2012 18:07)donek napisał(a):  Na administrację tego forum w ogóle nie można liczyć i to przez to ten oszust tak pewnie się czuje i robi burdel.

Fakt, są bardzo pobłażliwi, dlatego wiekszość osustów
korzysta sobie z tego forum do woli, kantując, siejąc zamęt
i wprowadzając atmosfere nieufności.
Panowie Admini, weźcie sobie to do serca co zawsze mówił
mój bosman w wojsku: "Jebać, karać, nie wyróźniać"
Pozdrawiam.


RE: nofuture oszust - miniek9090 - 03-07-2012 18:33

na jaką kwotę razem wszystkich was wyjeb..??200 ,500 , 1000 złoty.
ZAbić chada dla przykladu!!!!


RE: nofuture oszust - Morlok - 04-07-2012 13:53

Ludzie, słuchajcie. Ja chciałbym tego gówniarza dorwać ale gówno z tego wyjdzie jeżeli wy nic nie pomagacie!
Napisałem do użytkowników armagedon444 i Aneta92 ale nie dostałem odpowiedzi. Na dodatek użytkownik Aneta92 został zbanowany. Nie wie ktoś dlaczego?
Ponawiam prośbę - wyślijcie mi jak najwięcej info o Waszych transakcjach,
w szczególności numery kont oszusta i potwierdzenia.

Dzięki


P.S. UWAGA - ten oszust napisał do mnie prosząc o reflinki do BB i JBP po czym znikł. Wydało mi sie to podejrzane, jak się okazało słusznie.
Ja nigdy nie piszę do nikogo jako pierwszy i nigdy nie proponuję transakcji wymiany itd.
Jeśli ktoś pisze do Was z innego numeru GG to powinno Wam dać do myślenia.

Liczę na pomoc forumowiczów w schwytaniu tego skurw...yna[/color]