Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny powrót Thisbox.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: Kolejny powrót Thisbox.pl (/Temat-Kolejny-powrot-Thisbox-pl-53500)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - thisboxpl - 16-05-2012 12:18

A kto powiedział, że nie będzie reklamy? Wink wszystko w swoim czasie. Lepiej się módlcie żebym namówił właścicieli na czerwcowy restock, bo mam już zaplanowanych trochę rzeczy na TB Big Grin


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - LessiPL - 16-05-2012 12:23

tak tylko bez szumu to nikt się nawet nie dowie że jest jakaś reaktywacja, ja dopiero teraz przeczytałem ten temat i widzę że coś tworzycie. Za cichy ten start, co to za restock bez użytkowników Smile


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - thisboxpl - 16-05-2012 12:26

Rozesłałem mailing 5 dni temu ale odzew bardzo mały, pewnie dlatego, że mało kto z istniejących użytkowników wierzy w ten serwis Wink


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - LessiPL - 16-05-2012 12:34

Nie, nie. Przyczyna jest inna po tych delegacjach thisboxa mnóstwo użytkowników masowo kasowało konta (ja też) są o tym tematy na forum. Każdy kto był aktywny, a administracja z niego drwiła skasował tam konto (wcale że jest to bardzo proste - dwa kliknięcia). Zresztą maile z thisboxa zawsze trafiały do spamu, więc się nie dziwie że nie ma szału Tongue


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - thisboxpl - 16-05-2012 12:39

Skasowane konta jak sama nazwa wskazuje są usuwane z bazy także mail do takich kont nie jest wysyłanyBig Grin, a maili poszło ok. 70 000. Możliwe, że masz rację ze spamem, bo kilku użytkowników co się odezwało na boxtalku dzięki mailowi mówili, że znaleźli go w spamie <hm>.

No nic, nie zmienia to faktu, że będę walczył aby serwis powrócił do świata żywychBig Grin


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - LessiPL - 16-05-2012 12:46

No to bez inwestycji się nie obędzie nagrody + reklama i przekonasz ludzi.


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - thisboxpl - 16-05-2012 12:59

Wiem Smile życz nam powodzenia Smile


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - thisboxpl - 19-05-2012 09:19

No i padła pierwsza wygrana Wink - Aparat cyfrowy BenQ C-1430 w aplikacji Sknerus. W następnym tygodniu zostaną wprowadzone płatności Paypal oraz konkurs, a tymczasem zapraszam do gry Shotbox w której do wygrania jest konsola Xbox 360 http://thisbox.pl/shotbox.html


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - tomazzi - 19-05-2012 09:38

dopóki nie będzie restocku, ludzie nie napiszą, że dostali nagrody to nie liczcie na jakikolwiek szał
każdy pamięta co się działo, ubliżanie i obrażanie ludzi dzięki którym zarabiali itp itd

zaufanie stracić jest bardzo prosto ale je odbudować to syzofowa praca
podziwiam, że porwaliście się z motyką na księżyc i zabraliście się za wskrzeszanie trupa i jego reanimację
co z tego wyjdzie to czas pokaże


RE: Kolejny powrót Thisbox.pl - thisboxpl - 19-05-2012 09:54

(19-05-2012 09:38)tomazzi napisał(a):  dopóki nie będzie restocku, ludzie nie napiszą, że dostali nagrody to nie liczcie na jakikolwiek szał
każdy pamięta co się działo, ubliżanie i obrażanie ludzi dzięki którym zarabiali itp itd

zaufanie stracić jest bardzo prosto ale je odbudować to syzofowa praca
podziwiam, że porwaliście się z motyką na księżyc i zabraliście się za wskrzeszanie trupa i jego reanimację
co z tego wyjdzie to czas pokaże

Wszystko w swoim czasie Wink restock będzie w czerwcu/lipcu.