Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! (/Temat-Postloop-com-zarabiaj-na-pisaniu-52273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 20-04-2012 11:08

denisek mowiles ze mozna kilka razy robic to po co nie probujesz?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - violino - 30-04-2012 18:27

Pomocy, bo znowu pewnie coś przegapiłam :/

Zarejestrowałam się, napisałam naście nawet postów na tym głównym forum Postloop i... I gdzie mam mieć odpowiedź, czy przeszłam, czy nie?
Czy skoro w tych forach mam cały czas kłódki, to automatycznie znaczy, że nie przeszłam?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Dennisek78 - 30-04-2012 20:19

Kłódki masz na wszystkich bo jesteś jak narazie takim "trial-userem" jak przejdziesz weryfikację to będa wszystkie odblokowane :-)

Wiadomość czy Cię przyjęli czy nie dostaniesz na e-mailu + powód why Cię nie przyjęli.

@Damkofr nie ma kto mi napisać po angielsku kilku tekstów ; C


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - violino - 01-05-2012 08:49

Okazało się, że nie o to chodziło, ale dzięki dennisekSmile

Zostałam zaakceptowana.
Rozumiem, że teraz powinnam po prostu kliknąć w obrazek przy danym forum i zapisać się danymi z Postloop, ten sam nick i ten sam mail, tak?
Bo mam, kurde, znowu problem, nie wchodzi mi po żadnym mailu.. Miałam najpierw spamowego maila, zmieniłam go na normalnego wczoraj w jednym miejscu, dzisiaj w drugim, a nie mogę się zalogować na te fora z żadnego z tych maili. Masakra.. Ciekawe, czego znowu nie doczytałam Tongue


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - ciamciaj - 01-05-2012 08:58

(01-05-2012 08:49)violino napisał(a):  Okazało się, że nie o to chodziło, ale dzięki dennisekSmile

Zostałam zaakceptowana.
Rozumiem, że teraz powinnam po prostu kliknąć w obrazek przy danym forum i zapisać się danymi z Postloop, ten sam nick i ten sam mail, tak?
Bo mam, kurde, znowu problem, nie wchodzi mi po żadnym mailu.. Miałam najpierw spamowego maila, zmieniłam go na normalnego wczoraj w jednym miejscu, dzisiaj w drugim, a nie mogę się zalogować na te fora z żadnego z tych maili. Masakra.. Ciekawe, czego znowu niedoczytałam Tongue

Raczej te same emaile, zeby konto bylo podlaczone pod Twoje. Na poczatku staraj sie pisac tak jak na tym przygotowawczym forum Smile Zycze wysokich zarobkow Smile


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Dennisek78 - 01-05-2012 13:00

@Violino mogę zapłacić 5$ za napisanie 10 takich (przepięknych) postów Big Grin

Jakby co gg : 4320789


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - violino - 01-05-2012 13:06

(01-05-2012 08:58)ciamciaj napisał(a):  Zycze wysokich zarobkow Smile
DziękiSmile
Zaczęłam z oceną 3.8, teraz mi podnieśli do 4.1 Wink


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - violino - 05-05-2012 23:09

Pierwsza wypłata z Postloop, po 4 dniach klepania Smile

[Obrazek: scaled.php?server=403&filename=p...es=landing]


(Czy bezpośrednio na PP mogę zamienić US na Euro? )


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Max998 - 05-05-2012 23:25

Przez ile w ciągu tych 4 dni pisałaś?
2 godziny dziennie więcej/mniej?

Gratuluję Smile


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - violino - 05-05-2012 23:37

No właśnie nie bardzo potrafię powiedzieć ile, bo nie pisałam ciągiem, a na wyrywki, kilka razy dziennie (nie zawsze jest gdzie pisać, trzeba czasem poczekać, aż inni się wykażą, żeby z nimi móc dyskutować).
W tej chwili dostaję minimum 1,5 punkta za post, a w zależności od forum nawet więcej, więc na $5 (100 punktów) potrzebuję ok 60 postów , a zwykle nawet mniej. Więc 2h to na pewno, ale raczej nie za wiele dłużej.

Mam rating 4,5, a miałam już wyższy, tylko mi wczoraj jakiś palant zaniżył. Na szczęście jeszcze nie wpłynęło mi to na premię do punktacji.