Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 06-05-2012 12:09

(06-05-2012 11:50)MorderczaPiana napisał(a):  Trzeba mieć paypala zweryfikowanego z kartą płatniczą ?

musisz posiadać konto paypal, lub konto e-gold za pomocą którego możemy również dokonywać wpłat i wypłat
paypal nie musi być zweryfikowany ani do wpłat ani do wypłat Smile


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - MorderczaPiana - 06-05-2012 14:53

(06-05-2012 12:09)tomazzi napisał(a):  
(06-05-2012 11:50)MorderczaPiana napisał(a):  Trzeba mieć paypala zweryfikowanego z kartą płatniczą ?

musisz posiadać konto paypal, lub konto e-gold za pomocą którego możemy również dokonywać wpłat i wypłat
paypal nie musi być zweryfikowany ani do wpłat ani do wypłat Smile

Dzięki Wink, repucik


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 06-05-2012 16:03

(06-05-2012 14:53)MorderczaPiana napisał(a):  
(06-05-2012 12:09)tomazzi napisał(a):  
(06-05-2012 11:50)MorderczaPiana napisał(a):  Trzeba mieć paypala zweryfikowanego z kartą płatniczą ?

musisz posiadać konto paypal, lub konto e-gold za pomocą którego możemy również dokonywać wpłat i wypłat
paypal nie musi być zweryfikowany ani do wpłat ani do wypłat Smile

Dzięki Wink, repucik

nie ma za co Wink
to ja dziękuję za reputację Smile


zapraszam wszystkich do rejestracji i inwestowania i jak wiadomo zarabiania Smile


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Arrekin - 07-05-2012 00:35

http://www.hyiptools.com/program/xfwcs/

http://shorttermhyip.com/?a=details&lid=627

http://www.allhyipmonitors.com/details/xfwcs.com

Co mam o tym myśleć?


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 07-05-2012 07:16

na tych monitorach wszystko co im się nie podoba bez sprawdzenia dostaje status scam od startu ...
nic nowego - to z nich zaczerpniętą wiedzę miał ktoś tutaj w poście numer 16 , że to scam i nie płaci
co dziwne scam według wielce tych mądrych monitorów wypłacił 5 maja ...
a coś co jest scamem nie wypłaca nic

polecam przestać patrzeć na tych cudaków bo wiarygodni to oni nigdy nie byli


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Lolericeer - 07-05-2012 07:21

Pierwszy link - ocena jest nie na miejscu, gdyż oni w ogóle nic nie wpłacili, pisze "Investment: 0$"
Drugi link - nie działa mi link.
Trzeci link - z oceny użytkowników wynika, że płaci.
Wszystko chodzi normalnie, nie ma co się czepiać..


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 07-05-2012 07:31

tak jak mówię te monitory nigdy nie były wiarygodne ...
oni ocenę wydają bez inwestycji na zasadzie a bo mi się serwis podoba albo nie podoba
jak mi się podoba to dostaje status płaci co często się zdarza w ich przypadku, że status płaci dostaje prawdziwy scam a coś co się im nie podoba dostaje status scam a w rzeczywistości serwis płaci
także nawet nie patrz na te pseudo monitory bo z nich nigdy prawdziwej wiedzy nie zdobędziesz


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Kuszax - 13-05-2012 14:34

Wie ktoś od kiedy działa xfwcs.com?


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 13-05-2012 15:01

(13-05-2012 14:34)Kuszax napisał(a):  Wie ktoś od kiedy działa xfwcs.com?

działają w sieci od 1 marca br


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - nowakos91 - 13-05-2012 17:21

W piątek zainwestowałem 5$ i do dziś jeszcze ich nie dodano. Wiecie o co kaman ?