Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! (/Temat-NEWS-QDAY-TO-LEKCEWAZACE-NAS-NIEMADRE-CZLOWIEKi-5126)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - El Loco - 14-04-2010 00:02

ale rozkmin to... oni akceptuja te koszulki gdzie jest duzo kolorowego... a jaki to jest sens? PRZECIEZ KOLOROWE KOSZULKI TO OOOOOOOGROOOMNE KOSZTA i by im sie to nie oplacalo... albo koszulki by byly po 50exp minimum... zrobilem prosta koszulke ktora nie narazilaby ich na wielkie koszta a ci je..wybredni i odrzucaja... bez sensu... -.-

to jest konkurs dla ludzi co umieja sie poslugiwac jakimis lepszymi programami czy dla wszystkich ludzi ktorzy maja wizje koszulki qday?


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Jeppers - 14-04-2010 00:29

Ponawiam pytanie , dlaczego projekty naszych koszulek nie zostały zaakceptowane ? Jakie są kryteria ? Bo nie wiem jakich moja koszulka nie spełniała.


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - DonHoracy - 14-04-2010 06:35

Qday jest boski, wysłałem drugi raz ten sam projekt (nawet jednej kreski nie dorobiłem) bo poprzednio odrzucili a teraz nagle został przyjęty. Pozdrawiam tych, co to sprawdzają Wink

Tak nawiasem to qday powinien pisać powód dlaczego dana praca została odrzucona (czy to koszulka, czy to np. origami itd.)


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - El Loco - 14-04-2010 10:30

(14-04-2010 06:35)DonHoracy napisał(a):  Qday jest boski, wysłałem drugi raz ten sam projekt (nawet jednej kreski nie dorobiłem) bo poprzednio odrzucili a teraz nagle został przyjęty. Pozdrawiam tych, co to sprawdzają Wink

Tak nawiasem to qday powinien pisać powód dlaczego dana praca została odrzucona (czy to koszulka, czy to np. origami itd.)
owned xD

moja 2x odrzucili :< napisali "tylko powazne prace" ale co dla nich jest powazne? wizja koszulki jaka by mogla reprezentowac qday czy koszulka czlowieka ktory narzucil milion kolorow na koszulke ktora pozniej i tak nie bedzie wypuszczona w obieg bo za duze koszta druku beda?...

EDIT!
HAHAHAHA znalazlem na necie jakas koszulke i ja wyslalem i mi zaakceptowali hahaha Big Grin


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Danio - 14-04-2010 11:46

Moja zaakceptowali


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - matt88 - 14-04-2010 11:49

moje tez odrzucili ;/ zaczyna mnie wkurzac to qday... dlugo nie pociągną, ja wam mowie xD


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Kiziordzn - 14-04-2010 12:24

Dlatego ja im jutro wyśle koszulkę z niespodzianką Big Grin


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Alcor - 14-04-2010 19:47

(13-04-2010 23:28)czepa napisał(a):  panie Jeppers nie wiem o co ci chodzi. Chyba się nie znamy.

Nie ma to jak pościemniać Panie adminie qday, byś się przyznał chociaż że to Ty robos...

Sprawdziłem IP i oto rezultaty:

IP rejestracji: czepa
Ostatnio używał tego IP: czepa
IP rejestracji: galgal
Ostatnio używał tego IP: galgal
IP rejestracji: robos85
Ostatnio używał tego IP: robos85
IP rejestracji: qdayadmin
Ostatnio używał tego IP: qdayadmin


Wszystko jasne :-)


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - El Loco - 14-04-2010 19:52

nikt nie broni qdaya na tym forum wiec robos sam musial zadzialac haha


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Matek1 - 14-04-2010 20:03

mi zaakceptowali ;d