Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasyHits4u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: EasyHits4u (/Temat-EasyHits4u-50949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - emilo16 - 24-01-2013 20:23

Czyli mam rozumieć, że wystarczy to ściągnąć i kasa sama leci bo się wyświetlają reklamy, czy jak ?


RE: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - kubeq24 - 24-01-2013 21:39

jak dodać tutaj swoją stronę?


RE: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - MrocznyKILL - 24-01-2013 21:43

(24-01-2013 21:39)kubeq24 napisał(a):  jak dodać tutaj swoją stronę?

Standart najpierw ktoś zapisuje się z linku czystego... a teraz pomocy... facepalm


RE: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - MrocznyKILL - 24-01-2013 21:46

(18-01-2013 00:50)MrocznyKILL napisał(a):  Sprzedaję konto w tym serwisie wszystkich zainteresowanych zapraszam na moją aukcję:

[Obrazek: zobacz_moje_aukcje.jpg]

2h do końca! Ilość ref wzrosła do 61 (dzięki temu tematowi) Big Grin Kupując konto inwestując w przyszłość bo siatka ciągle się rozrasta:0


Odp: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - miniek9090 - 24-01-2013 21:48

Mroczny ogarnij sie . Ref czy nie ref to mozesz pomoc . Takimi tekstami tracisz chetne osoby , ktore pomyslaly ze licza sie dla cb tylko poleceni , a innych masz w dupie za przeproszeniem .
@kubeq
Klikasz w zakladke my site bodajze i wpisujesz linka . Potem musisz zatwierdzic

Edit . Uzywaj funkcji edytuj , a nie spamisz /nabijasz postu .
Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Odp: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - MrocznyKILL - 24-01-2013 22:08

(24-01-2013 21:48)miniek9090 napisał(a):  Mroczny ogarnij sie . Ref czy nie ref to mozesz pomoc . Takimi tekstami tracisz chetne osoby , ktore pomyslaly ze licza sie dla cb tylko poleceni , a innych masz w dupie za przeproszeniem .
@kubeq
Klikasz w zakladke my site bodajze i wpisujesz linka . Potem musisz zatwierdzic

Edit . Uzywaj funkcji edytuj , a nie spamisz /nabijasz postu .
Wysłane z mojego GT-S5570


Z takim podejściem jak masz pogłębia się to co mamy niestety w Polsce czyli ponad połowa osób usuwa ref końcówkę. A gdyby wszyscy robili tak jak ja każdy by wiedział że sponsor nie jest sponsorem tylko z nazwy tylko osobą która wesprze nas na starcie mentalnie a i niekiedy finansowo.


Odp: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - miniek9090 - 24-01-2013 22:10

Roxumiem . Dazdrmu zalezy na ref bo to dodatkoey zarobek . Ale moglbys pomoc temu kto nie zrobil rejestracji z refa . To przeciez jedna osoba , a nikt nie musi wiedziec ze nie jest twoim poleconym .....

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Odp: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - MrocznyKILL - 24-01-2013 22:18

(24-01-2013 22:10)miniek9090 napisał(a):  Roxumiem . Dazdrmu zalezy na ref bo to dodatkoey zarobek . Ale moglbys pomoc temu kto nie zrobil rejestracji z refa . To przeciez jedna osoba , a nikt nie musi wiedziec ze nie jest twoim poleconym .....

Wysłane z mojego GT-S5570

Masz rację i nie raz tak robiłem ale przykładowo gdy jeszcze istniał serwis I-gagnat la barre widzę ktoś podgląda mój temat potem widzę w loterii wylosował go wip za jakiś czas to samo i za jakiś czas kolejny ref... Sądzę że temat jest na prawdę dobrze zrobiony (temat na dniach będzie zamknięty serwis zbankrutował Sad ) http://zarabiam.com/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822 a jak widzę ile osób które dowiedziały się o serwisie z mojego tematu zapisuje się z czyściocha to wiadomo wreszcie w człowieku się zagotuje...


RE: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - Stworkowaty - 24-01-2013 22:36

Ale Mroczny ma prawo do pomagania jedynie osobą które mają konta z refa, jego wybór.
Ciężko było mu zrobić konto z refa jeżeli go to nic nie kosztuje, po prostu to jest Polska, sam nie zarobi to komuś nie da...


RE: Rewelacja w zarabianiu! Najwyższe zarobki minimalny wysiłek! - Nastuu - 25-04-2013 12:39

Działa to jeszcze ?