Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sponsokdo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sponsokdo (/Temat-Sponsokdo-50861)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sponsokdo - Dennisek78 - 24-03-2012 21:19

Jak śmiesz w ogóle o coś takiego Mnie oskarżać ?

Nie ma innego serwisu dającego wirtualne karty kredytowe to co mam mu napisać ?

Spróbuj przez kanał VPN nawet niemiecki powinno Tobie działać.


Freeboy Twoje konta za refback zostały zgłoszone do administracji sponsokdo i jeśli nie uzbierają do końca miesiąca 1000kdoz owe konta zostają zbanowane wraz z ich "panem" czyli Tobą.


Mam dość.


RE: Sponsokdo - twardy - 24-03-2012 21:26

co ty cpiesz Big Grin

Cytat:Nie ma innego serwisu dającego wirtualne karty kredytowe to co mam mu napisać ?

najlepiej nic nie pisz Smile


RE: Sponsokdo - Dennisek78 - 24-03-2012 23:24

Jeśli takowy znasz to może coś więcej napisz a nie "co ty cpasZ" :*


RE: Sponsokdo - freeboy - 25-03-2012 09:47

(24-03-2012 21:19)dennisek78 napisał(a):  Freeboy Twoje konta za refback zostały zgłoszone do administracji sponsokdo i jeśli nie uzbierają do końca miesiąca 1000kdoz owe konta zostają zbanowane wraz z ich "panem" czyli Tobą.


Mam dość.

Mam płakać czy się śmiać, a może turlać po podłodze?


RE: Sponsokdo - Majka - 25-03-2012 16:30

(24-03-2012 18:18)Majka napisał(a):  Pytanko: Czy można mieć dwa konta z jednego IP? Dokładnie chodzi mi o to, że chciałam założyć drugie konto a za cholerę nie mogę - wyskakuje : "Merci de lire correctement le règlement du site (que vous venez d'accepter...) et particulièrement la partie en gras !" (wszystko jest poprawnie wypełnione - próbowałam kilka meili i nicków)
Jak skasować obecne konto?

(24-03-2012 18:21)bartex89 napisał(a):  mam to samo, a jeszcze zawalilem z 1 kontem i podalem bledny paypal i kasa nie doszla ...

Potrafi ktoś odpowiedzieć na w/w pytanka?


RE: Sponsokdo - Dennisek78 - 25-03-2012 20:10

Przed kolejną wypłatą zmień na 1 koncie adres na PP i tyle Big Grin

Nie można mieć 2 kont na 1 IP dlatego iż wprowadzili blokadę.

@Freeboy hmm możesz zacząć płakać :*


RE: Sponsokdo - mixer88 - 25-03-2012 23:56

Witam wszystkich,

problem z rozwiązywaniem ofert? Łączycie się z polskiego IP i narzekacie na niske stawki i na brak ofert? Nie macie odpowiedniego programu ?
W takim razie służę radą i pomocą. Dla pierwszych pięciu osób, które napiszą na PW, mam darmowe klucze do programu w wersji premium. Program ten da Wam możliwość wykonywania ofert z zagranicznych IP, dzięki czemu wasz zarobek wzrośnie. Prócz tego oferuję, swoją wiedzę, oraz przydatne metody, które zwielokrotnią przychody z Waszej pracy.

Gwarantuje zadowolenie.


RE: Sponsokdo - TwojaMama - 18-11-2012 00:42

jeżeli ktoś by chciał pozarabiać to:
http://zarabiam.com/Temat-SPONSOKDO-Moj-poradnik-61040


RE: Sponsokdo - TwojaMama - 18-11-2012 20:42

[Obrazek: beztytuupzi.jpg]

wypłaty dotarły


RE: Sponsokdo - HAUKA - 18-11-2012 23:36

TwojaMama: co robisz, że zalicza Ci akcje? bo mi nba slotncash, ale to praktycznie jedno i to samo tylko 90% zalicza