Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! (/Temat-Katastrofa-Prezydenckiego-Samolotu-w-Smolensku-Prezydent-nie-zyje-4879)

Strony: 1 2 3 4


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - SZAFI - 10-04-2010 19:49

[*][*][*][*][*] BRAK MI SŁÓW [*][*][*][*][*] Sad


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Smaichel - 10-04-2010 22:23

[*] zginęli wszyscy najważniejsi Sad [*]


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Knoh - 11-04-2010 11:20

Jak się obudziłem i zobaczyłem- Prezydent Nie Żyje, to mówiłem sobie że się spóznili bo prima aprillis się skończył
ale okazało się że to prawda ;/


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Hyubios - 11-04-2010 11:31

http://www.youtube.com/watch?v=ILkuL3phvaw

Nic więcej


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - szulakaluble - 11-04-2010 11:48

(10-04-2010 12:34)Songoku napisał(a):  Ja myślę że to był zamach.
Tusk i Putin skorzystali (trzeba ich za####ć)

Ta nie dość ze 35 lat temu bądź więcej zasadzili tam drzewa, to jeszcze przesunęli pas startowy o 2 km, a żeby wyglądało jak wypadek zrobili mgłe na pól Rosji........................................................./Ironia


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - VonValiar - 11-04-2010 14:37

Ja akurat wczoraj na wesele jechałem i widziałem o 9.00 gęstą mgłę ...
Ci ludzie mogli umrzeć :

1.Było podawane, że była gęsta mgła i samolot niewidział gdzie ląduję ale wleciał na pas startowy i odbił się 4 razy od niego a potem uniusł się w górę wiedząc że nie uda mu się zatrzymać samolotu i zachaczył o drzewa i bum

2.W wiadomościach podawali, że jak przeszukiwali szczątki samolotu to zobaczyli czarne skrzynki. Te skrzynki zapisywały wszystkie rozmowy pilotów i okazało się że nie dostali pozwolenia na lądowanie i lądowali na lesie .

Teraz tylko można się pomodlić za nich za ich rodziny, znajomych .
Nie dość że dokładnie 5 lat temu zmarł papież Jan Paweł II to jeszczę wczoraj 88 najważniejszych osób w państwie + 11 obsługa samolotu.

Tragedia za tragedią ...
[*]


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Radek256 - 11-04-2010 15:16

Komorowski będzie tylko pełnił funkcję jakie pełni prezydent, ale nie będzie prezydentem,


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Hyubios - 11-04-2010 15:50

Komorowski będzie Głową Państwa.

VonValiar:
Samolot leciał na wysokości niższej niż 50m i zahaczył o antenę, mającą za zadanie wskazywaniemiejsca do lądowania. Niestety samolot zahaczył o nią i stracił równowagę. Pilot powinien w tym czasie włączyć pełną moc i wzbić się jak najwyżej, ale prawdopodobnie pomyślał sobie, że da rade się utrzymać. Niestety na wysokości 10m lewe skrzydło zahaczyło o duże drzewo i wiadomo co dalej...

Ale cuż, codziennie umiera miliony osób, a to, że zgniął prezydent, to po prostu wypadek.
Dla niektórych to będzie najtragiczniejsza śmierć, ale dla trojga małych dzieci, których ojciec zginął w wypadku samochodowym, to będzie tylko mała cząsteczka uczuć.

A, i zamiast stawiać piękne [*] na NK i forum, idźcie się pomodlić, czy co tam uwazacie za słuszne.


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Smaichel - 12-04-2010 20:53

Ale wg mnie to chyba jakaś pomyłka była że:
1. całe dowództwo sił zbrojnych i prezydent lecieli jednym samolotem!
2. pilot nie mógł dogadać się z kontrolerem lotu odnośnie wysokości, ponieważ nie znał języka! (dżizys) jak nie znał rosyjskiego to czemu po angielsku nie gadali.

to są tylko takie moje myśli, może się myle.
[*]


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - omisiu - 12-04-2010 22:33

Dobrze, że na tym forum mało ludzi tworzyło spiskową teorię dziejów dotyczącą tej katastrofy a ten kolo z youtuba to po prostu pomylka (do końca nie oglądałem), wiem jedno chociaż kogoś nie lubimy i tak go wspominamy (nawet największemu wrogowi śmierci nie życz)- a to też już słyszałem "a zamiast tego mógł ten poleceć" dla akich ludzi brak mi słów.
Dla rodzin zmarłych ludzi przesyłam najszczersze wyrazy bólu, smutku i żalu
A wam drodzy forumowicze za patriotycznego ducha narodowego.
[*]