Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dam E-maile za rejestracje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dam E-maile za rejestracje. (/Temat-Dam-E-maile-za-rejestracje-4374)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dam E-maile za rejestracje. - Devilry225 - 06-04-2010 12:16

Ponownie wszyscy zaproszeni zarejestrowali się.Polecam! ;]


RE: Dam E-maile za rejestracje. - shaggan - 06-04-2010 21:17

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji): smogda , agasm
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: na obu kontach
Przybliżona godzina rejestracji: 22:13

JUŻ MAM Z-LISTA ... Tongue JUŻ MI NIE TRZEBA


RE: Dam E-maile za rejestracje. - kolix - 07-04-2010 14:03

Dalej aktualne te emaile ???


RE: Dam E-maile za rejestracje. - tuxus - 07-04-2010 14:45

no ja już czekam 3 dni na swoje


RE: Dam E-maile za rejestracje. - adik0070 - 08-04-2010 14:08

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji):janek08943
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: Tak
Przybliżona godzina rejestracji: 15.03


RE: Dam E-maile za rejestracje. - foxofixo - 08-04-2010 16:12

Ehhh a wy dalej nie czytacie wszystkich postów. Przecież pisałem że narazie zamrażam działalność. Proszę nie wpisywać narazie nowych rejestracji. Od jutro będę rozsyłał e-maile osobom które jeszcze nie dostały. Na e-maile mogą liczyć osoby które wpisały się do tego tematu przed tym postem a jeszcze nie dostali wynagrodzenia.

A tym czasem czekam na 2 powierzenia od klientów


Uwaga ! Uwaga !

Tylko teraz taka okazja. Chcesz jeszcze więcej znajomych na Lockerz.com albo TakeAGift.pl, a może na Qday.pl ? Mogę to życzenie spełnić. Za każdą rejestracje wraz z wypełnioną 1 ofertą jako mój polecony w serwisie FreebieJeebies.co.uk daje niesamowitą nagrodę ! 5 Poleconych w jednym z wybranych serwisów Lockerz.com, TakeAGift.pl, Qday.pl. Chętnych proszę o kontakt na PW. (Uwaga wymagana karta bankowa debetowa bądź kredytowa)


RE: Dam E-maile za rejestracje. - kolix - 09-04-2010 18:41

Login TakeAGift.pl (użyty podczas rejestracji):kolix, manix1232
Pierwsze zadanie (ankieta) uzupełniona: Tak
Przybliżona godzina rejestracji: kolix 15,00-16,00 manix1232 19,45


RE: Dam E-maile za rejestracje. - Killer - 09-04-2010 19:36

część z was troche glupia jest, rejestrujecie sie na jego tagu a on robi sam konto na lockerz zawsze z tego samego kompa, i chce sie pozbyc swojego konta (sprzedaje je) resumując każdy kto dostał od niego maila lub więcej ma szanse na bana ! gratuluje.


RE: Dam E-maile za rejestracje. - foxofixo - 09-04-2010 19:42

(09-04-2010 19:36)Killer napisał(a):  część z was troche glupia jest, rejestrujecie sie na jego tagu a on robi sam konto na lockerz zawsze z tego samego kompa, i chce sie pozbyc swojego konta (sprzedaje je) resumując każdy kto dostał od niego maila lub więcej ma szanse na bana ! gratuluje.

Skąd taka decyzja ? Sprzedaje konto bo nie mam ochoty już siedzieć po nocach i czekać na restocki.


RE: Dam E-maile za rejestracje. - Killer - 09-04-2010 19:54

decyzja ? pomysl o czym piszesz. A jak chcesz kłamać to rób to dobrze Smile

to przeciez proste i logiczne
ze sam sie rejestrujesz zeby ktos zyskal punkty a pozniej prezz Ciebie bany dostana albo im nagrod nie wydaja...
to ich sprawa czy skorzystaja czy nie ja ich tylko ostrzegam to że się bedziesz bronił również jest logiczne.