Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! (/Temat-Ludzie-Pomocy-Badzcie-ze-ludzmi-37579)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Zamknięty]Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Killer - 23-05-2011 19:19

(23-05-2011 18:36)gotfer napisał(a):  Podziękowania dla adika za dobre słowo a wy to nie przesadzajcie wszystkich macie za oszustów a ja poprostu potrzebiuje pomocy a z komputera to sie utrzymuje!
Jak bym miał pieniądze i bym spotkał jakiegoś nieszczęśliwc do bym dopomógł ja zarabiam na klikaniu i tak wogule około 50zł na miesią z czego 20zł idzie na internet z orange i plus pare groszy zasiłku!

Do pracy a nie na bezrobotnym rodzine zaniedbujesz.

(23-05-2011 18:48)gotfer napisał(a):  Ja poprostu prócz tych 50zł mam jeszcze 300zł zasiłku na dzieci ale są też ubrania szkoła!NIIE WIEM CO ROBIĆ!


(23-05-2011 18:51)gotfer napisał(a):  Serdeczne podziękowania za fundusze :
mikuś 1209 0,10$
patysk12 0,5zł
orlosxd 0,1zł

No faktycznie jest za co dziękować - rodzinka zje suchą bułke w 9ciu. Nie wiem po co robisz liste osób która na naszym forum nie istnieje wpisując na dodatek sumy? co to jakis ranking? konkurs? Bez jaj wstydu nie masz.

(23-05-2011 18:54)gotfer napisał(a):  Nigdzie nie chcą mnie przyjąć i jestem ze wsi Wieśniak !
a w edugames sie już nie bawie bo mnie to nudzi a nagroda licha

A mama mówiła... trzeba było się uczyć. Na szczęście dla wieśniaków też są zajęcia, zawsze możesz kopać rowy i też z tego jest pieniądz.


PODSUMOWUJĄC

Udajesz dorosłego, a piszesz jak pokemon, jeśli w tym co napisałeś jest choć ułamek prawdy to weź się za siebie, a nie rób z siebie pośmiewiska.

POMOCNA DŁOŃ KILLERA

Wyślij zdjęcie swoje+rodziny z karteczką - Proszę killera o pieniądze to wyśle Ci moją dniówkę z sharecasha (około 60$), bo póki co dla mnie to śmieszne bajki.


RE: [Zamknięty]Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - marcel_kk - 23-05-2011 19:20

Z klikania nie da sie wyżyć, a jedynie mozna dorobić.
Piszesz że jesteś z wioski, ja też, jest teraz tam mnóstwo zajęc, niedawno zakonczyła sie akcja rzodkiewka, a teraz sezon truskawkowy w pełni, weź tą swoją rebiate i uderzaj na zarobek, bo z klikania to ty na prąd co komputer zużyje na pewno nie zarobisz.
Podsumowując: jak czytam co piszesz to nasuwa sie proste stwierdzenie, masz 13 czy 17 lat?


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Grabowkers - 23-05-2011 19:27

(23-05-2011 19:07)gotfer napisał(a):  tak w żniwa można dorobić i to sporo ale na te 2 miesiące to będzie ciężko!
(23-05-2011 18:54)gotfer napisał(a):  Nigdzie nie chcą mnie przyjąć i jestem ze wsi Wieśniak !

1. Koleś, Ty chyba nigdy na żadnej wiosce nie byłeś skoro takie rzeczy gadasz. Tam ZAWSZE jest coś do roboty, nie tylko podczas żniw.
2. Wieśniak to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania.


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - nothing - 23-05-2011 19:29

Według mnie jakby potrzebował kasy to byś się za robotę wziął , bo z sieci dużo nie wyciągnie. Z wsi czy z miasta to nie ma znaczenia robota się zawsze znajdzie.


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Kapitan statku - 23-05-2011 19:57

Jak coś to mogę Ci dać pracę na 100-200 zł
GG - 12821593
Zapraszam


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - mikolaj90 - 23-05-2011 20:40

Jesteście naiwni po prostu i już. Każdy głupi może wejść na forum, opisać taką sytuację i wła la Smile Mam nadzieje, że wiecie chociaż, iż żyjemy w XXI wieku, świecie oszustów, złodziei i krętactwa. Ale to już od Was zależy, czy dacie się oszukać czy nie. Kto się zgadza ,,dawoć" plusy Big Grin


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - paskur - 23-05-2011 22:53

gorzej jezeli taka sytuacja na prawde ma miejsce i koles potrzebuje na jedzenie

http://zarabiam.com/Temat-Potrzebny-tw%C3%B3j-adres-domowy-ofc-za-op%C5%82at%C4%85-37519 tutaj mozesz zarobic kilkanascie zl