Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network (/Temat-Hakerzy-zaatakowali-PlayStation-Network-36076)

Strony: 1 2 3 4


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - Bolt - 30-04-2011 07:51

nie tylko wy. Powiem szczerze że przez ten okres się nudziłem to przeszedłem całego uncharteda 1 zdobywając prawie wszystkie trofea, ale znając życie będę musiał robić to od nowa... Tyle gier i się nudzi. Trzeba przejść tego uncharteda, assassina i wymienić Big Grin


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - Marczyk - 30-04-2011 08:33

Będąc tydzień poza granicami i przeglądając tamtejsze media, mogę powiedzieć że wszystko na ten temat huczy od Hiszpani po Turcje. Nie to co w Polsce...raz widziałem krótki wzmiankę w porannych wiadomościach.


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - Bolt - 30-04-2011 09:30

Najnowsza dawka informacji od sony : wszystkie zdobyte trofea i save'y uzyskane podczas awarii psn zostaną przywrócone. Żeby nie było tak kolorowo, jest też zła wiadomość. Prawdopodobnie zdobyte 2,2 mln kart kredytowych ma zostać przez hackerów sprzedane ^^ mogę się tylko cieszyć że nie miałem karty

"Największą konsekwencją ataku hakerów na PlayStation Network jest fakt, że dane o kartach kredytowych klientów PSN mogły zostać wykradzione. Choć do tej pory nie udowodniono, że wpadły one w niepowołane ręce, istnieje podejrzenie, że trafiły one na czarny rynek.

Tak uważa Kevin Stevens, starszy specjalista ds. zagrożeń w firmie Trend Micro zajmującej się bezpieczeństwem w infrastrukturze informatycznej i tworzącej programy antywirusowe działające z poziomu serwera sieciowego. Jak napisał on na swoim Twitterze: "Hakerzy, którzy zaatakowali PSN sprzedają karty kredytowe. Mają 2,2 miliona kart z kodami CVV bezpieczeństwa. Sony otrzymało najprawdopodobniej propozycję ich kupna, ale odmówiło"."

reszta tutaj: klik


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - Ziomq17 - 30-04-2011 12:40

A to dobrze że wszystkie trofea i save wrócą.Ja też się cieszę że nie miałem karty ;]
Ale i tak nie jest pewne w 100% że karty zostały wykradzione


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - mikolaj90 - 30-04-2011 12:49

Sony wkurzyło mnie, niech zrobią konsole i ruszą swoje dupy w celu ratowania kart. Nie miałem i nie mam żadnej karty kredytowej więc nie mam się czym martwić, ale karta kredytowa w tym wypadku to druga bardzo ważna rzecz ! Nie straciłem całkowitego zaufania do Sony bo to nie ich wina, że zostali zaatakowani, ale już nigdy nie podam żadnych, bardzo ważnych moich danych do psn ani nigdzie. Tak dla bezpieczeństwa.


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - Adshi - 01-05-2011 12:02

Mikołaju, z kartami nie da się nic zrobić. Hackerzy są w posiadaniu bazy danych, więc Sony nic nie może poradzić, chyba że zlokalizuję tych... złodziei.


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - Morfit - 01-05-2011 13:48

(01-05-2011 12:02)Adshi napisał(a):  Mikołaju, z kartami nie da się nic zrobić. Hackerzy są w posiadaniu bazy danych, więc Sony nic nie może poradzić, chyba że zlokalizuję tych... złodziei.

Gdyby mogli ich zlokalizować - PSN by już działało.


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - damianus627 - 03-05-2011 12:38

Teraz mówili w wiadomościach że znowu zatakowali PSN i żeby jak najszybciej zastrzec karty płatnicze/kredytowe.


RE: Hakerzy zaatakowali PlayStation Network - mikolaj90 - 03-05-2011 12:55

http://tvp.info/wiadomosci/wideo/03052011-1320/4321436 <----- Tutaj mówią po kilku informacjach o kolejnej wpadce Sony. Oglądam