Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy (/Temat-Sprzedam-skrypt-na-autouzupelnienie-Captchy-33039)

Strony: 1 2 3 4


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - NaoS - 28-03-2011 13:45

UWAGA!!! Skrypt nie działa od ostatniego restocku !
Czy Kropku będziesz jakoś go przerabiał dla ludzi którzy zapłacili ?

No sorry, ale mi udało mi się go użyć tylko na jednym restocku -.-


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - pierog007 - 28-03-2011 19:52

Dołączam się do prośby kolegi wyżej Smile


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - lopoppm - 29-03-2011 20:34

Ja również Wink


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - maryjan - 29-03-2011 21:51

Raczej odpowiedzi nie dostaniecie. Gdy napisałem mu, żeby naprawił go, najpierw odpisał, że nie da się, potem napisał, ze posiedzi trochę i jak zrobi to wyśle. Od tamtej pory słuch zaginął. Nie odpisuje na wiadomości, choć jest dostępny na GG.


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - pierog007 - 29-03-2011 22:00

No nic, ja swoje tym wygrałem, więc cena skryptu do tego co wyciągnąłem to jest nic.


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - onlyone - 29-03-2011 22:08

Dla kogoś kto pisał taki skrypt naprawienie go to kwestia kilkunastu sekund. Ktoś kto skrypt widzi po raz pierwszy i musi go przeanalizować naprawi go w kilkanaście minut Smile


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - TheNumber348 - 29-03-2011 22:10

(11-03-2011 11:00)Kr0p3k napisał(a):  zaproponować wam skrypt własnej roboty

(29-03-2011 21:51)maryjan napisał(a):  Gdy napisałem mu, żeby naprawił go, najpierw odpisał, że nie da się

Skoro on tylko kupił i aby się zwróciło, wystawił tu skrypt oszukując, że jest jego to raczej poprawki nie będzie. Koleś nie ma pojęcia jak to działa ;x


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - maryjan - 29-03-2011 22:17

Jeżeli ktoś wie jak go naprawić, to proszę o PW. Na pewno nie pożałuje.


RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - pierog007 - 30-03-2011 19:04

WAŻNE!
Do tych, którzy kupili skrypt od Kropka: gadałem dzisiaj z nim i pisze, że wydał aktualizację i żeby się po nią zgłaszać. Cool



RE: Sprzedam skrypt na autouzupełnienie Captchy - TheNumber348 - 30-03-2011 19:13

JESZCZE WAŻNIEJSZE
Owy skrypt różni się od mojego tylko zangielszczonymi nazwami zmiennych, tak więc będę domagał się bana dla tego pana. Pan Paweł kupił ode mnie ten skrypt o 19:32:11.

EDIT: udalo mi sie dogadac z kropkiem, prosilbym kazdego kto zglosil sie do niego po aktualizacje o napisanie mi PM, na gg czy gdziekolwiek Smile

Pozdrawiam.