Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak wygląda ban na lockerz.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak wygląda ban na lockerz.com? (/Temat-Rozwiazane-Jak-wyglada-ban-na-lockerz-com-32)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Sonybek - 18-11-2009 21:22

Mam pytanko jak myślicie jeżeli zaprosiłem mame i tate na tym samy adresie ip i założyłem konta na tym samym adresie ip to mogę dostać ban od lockerz ? Nie chciałbym stracić moje 259 PTZ i konto Z-Lister .

Mam się przyznać odysowi czy nie ?


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Magnus - 18-11-2009 21:25

lepiej sie przyznac Tongue


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Sonybek - 18-11-2009 21:31

Dzięki serdecznie za podpowiedź . Oki jutro im napisze.


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Admin - 18-11-2009 22:14

(18-11-2009 21:25)MAGNUS95 napisał(a):  lepiej sie przyznac Tongue

(18-11-2009 21:31)Sonybek napisał(a):  Dzięki serdecznie za podpowiedź . Oki jutro im napisze.

absolutnie nie, nie opowiadaj glupot magnus,
na jednym adresie ip moze uczestniczyc na lockerz wiele osob - czlonkow rodziny jest to jak najbardziej dozwolone i opisane w regulaminie lockerz.
Nie martw się bo nie ma czym to w 100%tach legalne , problem by się zaczał gdybyś mial 10-15 członkow rodziny Smile


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Magnus - 19-11-2009 07:04

ale jak byś miał jakies proglemy albo cos to lepiej sie przyznac Tongue Tongue !!!


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Sonybek - 19-11-2009 08:35

Dobra dzięki za podpowiedź . No jak będę miał jakieś problemy to im napisze że nie mam tylko jedne kąto swoje i 2 pozostałe ale są to kąta moich rodziców.


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Siles - 28-12-2009 15:33

Napisz napisz opłaca sie


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Daniel - 03-01-2010 16:16

moj brat jak zakladal konto to tez wszystko wypełniłdobrze i tez mial 0 ptz ale potem mu wyslalem zaproszenie drugie na drugiego e-maila i mial juz wszystko dobrze to cos u nich w bazie byl błąd nie trzeba sie przejmowac :D


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - adamo9 - 26-01-2010 11:50

Mój kumpel zrobił 3 fake maile a ja mu wysłałem zaproszenie na nieBlush
Dostane bana?


RE: Jak wygląda ban na lockerz.com? - Leilong - 26-01-2010 12:08

Raczej nie, podobno można do 5 kont na to samo ip. No chyba, że nie będą mieli humoru Smile