Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobywać punkty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Jak zdobywać punkty? (/Temat-Jak-zdobywac-punkty-3)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak zdobywać punkty? - Marello - 21-11-2009 18:35

Powinny być za niedługo wszyscy na to czekają Smile


RE: Jak zdobywać punkty? - jacagaca - 26-12-2009 11:53

ja już chce więcej punktów!! xd


RE: Jak zdobywać punkty? - cvx - 26-12-2009 18:24

eh zastanawiam się czy oddadzą mi ptZ za ipod'a eh wydaje mi się, że ten niespodziewany restock to chybiony pomysł od dziś serwer będzie tak przeciążony, że walną to na tablicę a ludzi i tak się rzuci :|


RE: Jak zdobywać punkty? - fajnydomi - 03-01-2010 10:37

znalazłem oszusta
http://www.youtube.com/watch?v=4i8GtX-2Mvc


RE: Jak zdobywać punkty? - Marello - 03-01-2010 11:43

Tacy długo nie pociągną, lockerz od razu bana daje Smile Nawet nie czeka na restock


RE: Jak zdobywać punkty? - Daniel - 03-01-2010 19:27

o co chodzi z filmami i grami przeciez jest tylko jedna gra na poczatku


RE: Jak zdobywać punkty? - Kilol - 03-01-2010 19:38

(03-01-2010 19:27)Daniel napisał(a):  o co chodzi z filmami i grami przeciez jest tylko jedna gra na poczatku

Filmy, gry itp. mają wprowadzić w przyszłości. Prawdopodobnie w pełnej wersji Lockerza.Wink


RE: Jak zdobywać punkty? - kolp - 20-02-2010 23:21

Witam.. Jestem tu dosc nowySmile wlasciwie sie dopiero zarejestrowalem wiec jeszcze nie kumam co i jak.. w zwiazku z tym prosze kogos uczynnego o jakies rady a najlepiej radę ktora mnie wprowadzi... chodzi mi jesli mozna o tzw. konkrety odnosnie tego serwisu i korzystania z niego... z gory dziekuje...


RE: Jak zdobywać punkty? - Alcor - 21-02-2010 01:13

kolp, poszukaj na forum, znajdziesz tutaj wszystkie przydatne informacje. ;P


RE: Jak zdobywać punkty? - rubik - 21-02-2010 01:19

nie wiem dlaczego ;p ale pierwszy raz widzę ten topic Wink i jak zwykle muszę admina orypać Big Grin

@admin - a powiedz mi co było w święta - z-listerzy dostawali po 10 PtZ za odp. a zwykli 5 PtZ
więc to może nie przypadek ...