Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REWOLUCYJNY REFBACK aż 99,9% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: REWOLUCYJNY REFBACK aż 99,9% (/Temat-REWOLUCYJNY-REFBACK-az-99-9-24197)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- ReXXX - 19-09-2008 16:31

makaj napisał(a):Czyli praktycznie oszukałeś poleconych zmieniajac warunki umowy.

Oszukałem ???? w reffbacku nic takiego nie ustalałem

Jak przyjdzie nowy właściciel to dostaną jakąś rekompensatę

Zobacz że w mojej ofercie nic nie pisze o czasie trwania reffbacku ;-)


- makaj - 19-09-2008 16:40

Takie coś kolego nie przejdzie niestety. Kristof05 miał za refback właśnie bana. Zgadnij, co Cię czeka? Warto było?

To można zrobić refback... w domyśle na minutę? I po minucie przestaje być już aktualny?
Każdy refback (jeśli Ty sam nei zaznaczysz inaczej, typu do pierwszej wypłaty), jest w domyśle do końca...

Inną sprawą jest, że oszukałeś przy konkursie. I tu już filozofii nie dorobisz.

Dla innych po raz kolejny nauczka. Nie powiem kto mógł tylko uwierzyć w cudowny refback z konkursem. Życie znów Was wydymało :->


- Damien - 19-09-2008 16:50

a ja wiedziałem odpocątku że to zapiękne aby było prawdziwe;/


- ReXXX - 19-09-2008 17:20

lolaszek, makaj, o co wam chodzi z tego forum nikt się nie zapisał do bux.bg więc można sprzedać i nadal płace innych buxach :-)

Czarna88 proszę o adres AP płace 10 $ odszkodowania 8-)


- Damien - 19-09-2008 17:22

Czarna88 napisał(a):Firmy standardowe, ale udało mi się wygrzebać bux.bg i hispanobux :-) Jestem w poleconych
To chyba oznacza że jednak ktos jest w bux.bg z forum...
A pozayum wklej te screen wkoncu


- RONIN - 19-09-2008 17:23

ReXXX napisał(a):lolaszek, makaj, o co wam chodzi z tego forum nikt się nie zapisał do bux.bg więc można sprzedać i nadal płace innych buxach :-)


niechce sie wtracac ale jakos mialy pare dni temu pojawic sie screeny.....
jakos do tej pory ich nie ma - powiem tyle - kombinojesz facet i cos krecisz ale nie zdziwie sie jak twoja kariera i kombinowanie na tym forum zakoncza sie banem dla ciebie taka przyszlosc wroza ci moje fusy w kawie ......


- ReXXX - 19-09-2008 17:29

Dobra przestane kręcić :oops:

Jestem pośrednikiem zbierałem poleconych dla innego usera z innego forum on mi za to płacił pasuje :-x
a jestem wypłacalny czekam kto zleci mi pierwszą wypłatę :-)


- Damien - 19-09-2008 17:30

HeHe weź wymyśl :mrgreen: coś lepszego... :mrgreen: :mrgreen:


- ReXXX - 19-09-2008 17:33

lolaszek, to prawda ale to fajna robota :-> :-> szybciej się dorabiasz to tak jak by ktoś kupił od ciebie poleconych :mrgreen:


- RONIN - 19-09-2008 17:34

ReXXX napisał(a):Dobra przestane kręcić :oops:

Jestem pośrednikiem zbierałem poleconych dla innego usera z innego forum on mi za to płacił pasuje :-x
a jestem wypłacalny czekam kto zleci mi pierwszą wypłatę :-)



sluchaj coraz lepsze bajki wymyslasz ale to nie wiem czy by dziecko 5 letnie uwierzylo i przyjelo ten kit ktory probojesz wcisnac
nie osmieszaj sie tylko tyle ci powiem......