Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - michel000 - 24-02-2010 20:23

Zgłupiałem,czyli jutro należy czekac na restock tak ?


RE: Darmowy Restock - Yanke$ - 24-02-2010 20:24

Maniek, darmowa jest dla wszystkich, czyli możesz wziąść udział.

Michał, nie jutro, tylko w piątek. Chyba. Jak coś to poprawcie Big Grin


RE: Darmowy Restock - Tech - 24-02-2010 20:30

No co wy, jak dla mnie nie zrobią darmowego restocku zaraz po tych płatnych. Amerykańce wtedy pewnie będą spali, bo to by było u nich w nocy z czwartku na piątek. Ja obstawiam, że restock będzie gdzieś między 22-3 w nocy naszego czasu w piątek. Oczywiście wszystko to tylko moje domysły Smile


RE: Darmowy Restock - Razer - 24-02-2010 20:33

Będziesz miał. <- dla maniek90

Yanke$ - tak, dobrze prawicie.


RE: Darmowy Restock - Zyzuuu - 24-02-2010 20:43

Jutro (czwartek) w godzinach wieczornych jest restock w USA, zważywszy na 6 godzinną różnicę stref czasowych wychodzi na to że u nas restock będzie w piątek w nocy, tj z czwartku na piątek, chyba jaśniej się nie da...

Chyba że...

Czwartek 19:30 USA = Piątek 00:30 PL - czyli z czwartku na piątek (25/26) zaczynają się płatne restocki.


RE: Darmowy Restock - Hazur - 24-02-2010 20:43

nie wiecie czy tym razem też będzie przez przycisk redeem czy można od razu ptzplatze? Yanke$ ja jutro wstaję, siedzę całą noc i całe pojutrze żeby nic nie przegapić:]


RE: Darmowy Restock - Yanke$ - 24-02-2010 20:43

Też mi się wydaje, że o 5-tej 6-tej nie będzie.. Ale nie wiem, czy mam wtedy wstawać, więc proszę o wypowiedzi, jak Wy robicie.


RE: Darmowy Restock - Daminn - 24-02-2010 21:38

Wydaje mi się, że darmowy będzie "normalnie" czyli po obiadku u hamburgerów. U nas wieczorem.


RE: Darmowy Restock - Zythus - 25-02-2010 06:45

Będziesz... czytaj newsy Smile
Hmm, interesujące. Kurczę, jeżeli zrobią od razu, to zawalę ten restock... Może by tak nie pójść do szkoły?


RE: Darmowy Restock - Rizi - 25-02-2010 12:06

Ja czatuje na bona na paypala mam nadzieje że nie zwiększa cen a takie pytanko to w nocy może być u nas w piątek czy wieczorem po 20 np?? czy nie ma szans fuck że mieszkam w tym kraju i aż 6 godzin opóźnienia mamy.