Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Earn.nu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Earn.nu (/Temat-SCAM-Earn-nu-21437)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- Marszalll - 05-08-2008 13:59

a ja miałem uzbierane ale narazie nie wypłacam bo na forum pisało już o tym wcześniej i chciałem sprawdzić i poczekam aż będę miał 15-20$.... i wtedy instant payments :-> :-P :-D


- mjs17 - 06-08-2008 06:44

czyli już niedługo będą automatyczne wypłaty będzie to wtedy najlepszy bux


- afeks - 06-08-2008 10:26

Hm zapowiada się fajnie jak zaczną płaci automatycznie i ktoś z was dostanie wypłatke w 5s to napiszcie na forum to pewnie coś tam zainwestujeBig Grin

[ Dodano: 2008-08-06, 11:29 ]
Jak ktoś z was dostanie wypłate w 5sekund znaczy automatyczna wypłate to nich napisze to coś tam bym zainwestował.


- bartosx - 06-08-2008 10:46

Tylko zeby ta przerwa nie byla pretekstem do nie pojawienia sie juz buxa


- Sniechu - 06-08-2008 11:06

bartosx, tylko, że mi bux działa, tyko nie da się zlecać wypłaty, ale można klikać w reklamy i zalicza...


- dzelagr - 06-08-2008 11:47

mi tez działa, już wczoraj wieczorem działał. o automatycznych wypłatach jeszcze nic na stronce nie piszą


- Pawel__16 - 06-08-2008 12:01

jak to nie pisza. Pisza ;-) Oto dowod:

Cytat:Hi all,
Let's be honest here. I'm not sure how to say this..
Oh well... Our AlertPay account got approved.
So please read the information that is about to come, really carefully.

Payments will be begin now. I have planned it will take 1 - 7 days to pay all the pending requests. (Payment requests link will be deactived while we are paying the members)
After all requests have been made, we will start the instant cashout system (More information about this when payments have been cleared)
That was that info for now.

Czyli, aktualnie wypłacaja wszystkim uzytkownikom. Planuja, ze zajmie to 1 - 7 dni. W tym czasie nie mozna zlecac wyplaty. Kiedy juz wyplaca, zaczynaja automatyczne wyplaty (wiecej informacji na ten temat po dokonaniu wszystkich wypłat).

Oto link do tego info:
http://www.earn.nu/forum/viewtopic.php?f=22&t=1301&start=0 ;-)


- Marszalll - 06-08-2008 14:52

Jak ktoś ma teraz minimum to można zlecić bo i tak wypłacą przez kilka dni ile się da... a potem instant payments....


- Sniechu - 06-08-2008 14:58

MarSZaL, nie da się zlecić. Można by zrobić tak jak w buxear, ale nie będziemy oszukiwać adminów, i tak mają kupę roboty :-P


- Marszalll - 06-08-2008 15:15

Sniechu, masz racje... Trochę słabo myślę bo wróciłem z domówki o 7 :-|
ale i tak fajnie bo mam u nich 12$ do wypłacenie :-o