Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! (/Temat-Zostales-oszukany-przez-KoGiego-lub-Pajde-WEJDZ-18746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Lubelak - 14-03-2011 15:55

Kogi może przyćpany byłeś i nie pamiętasz ?
Bigosu żeś się na wąchał


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - kometix - 14-03-2011 17:38

Po pierwsze KoGi nie przeklinamy na forum. A po drugie było nie oszukiwać to byś miał mniej problemów. Czekam dzisiaj do 21 o zwrot kasy. Następnie zobaczysz. Niedość że oszukujesz ludzi to jeszce na takie duże kwoty że nie można zostawić tego bez rozgłosu.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Killer - 14-03-2011 19:18

(03-01-2011 15:06)Royside napisał(a):  
(02-01-2011 21:49)DraQo^^ napisał(a):  jeszcze mozna dac te foty jego z wiadrowaniem ! do prokuratury

Gościu spartolił , ale chcecie odzyskać swoje pieniądze a nie niszczyć mu życie , fakt , za fair to on się nie zachował , ale każdy kiedyś z tego wyrośnie. Dlatego zawsze należy dać drugą szansę człowiekowi , każdy popełnia błędy.

Nie to żebym był za ćpaniem , jestem wielkim przeciwnikiem , ale człowiek to człowiek.

To żeś opowiedział dowcip na dowcipów poziomie sztrasburgera Big GrinBig Grin
druga szanse? on juz ich dostal conajmniej 20 i dalej opierdala ludzi, śmiejąc się im w twarz. Koniec z szansami, no mercy do pudła z nim i niech mu dupsko orają.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - BBoy - 15-03-2011 18:05

Dopiszcie 40 zł ..Oszukał mnie... Powiedział ze jest innym użytkownikiem na forum...


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - adik0070 - 15-03-2011 18:19

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=i1Bib3oqlPU[/my-youtube]


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - BBoy - 16-03-2011 21:02

Sam jesteś CIOTA.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Morfit - 17-03-2011 15:45

adik0070 - czy mógłbyś mi wytłumaczyć na jakiej podstawie uważasz, że jesteśmy homoseksualistami ? być może nie znasz znaczenia słowa "ciota".
Zamiast tego proponuje użyć mniej wulgarnego, nie obraźliwego słowa - tępak.

@EDIT : Bolt, po Twoim poście mam deja vu Big Grin


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Bolt - 17-03-2011 16:01

skoncz adik, kogi juz nie uzywa pp bo ludzie brali rozczenie i mial potem debet, dlatego teraz bierze kase na bank
skoncz adik, kogi juz nie uzywa pp bo ludzie brali rozczenie i mial potem debet, dlatego teraz bierze kase na bank


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - adik0070 - 17-03-2011 19:10

Dobra, sorry..

Jak na bankowe przelali, to co za problem iść na policje?
Policja troszeczkę się poprawiła..


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Raperrek - 20-03-2011 10:14

KoGi jest mi winien 5zł za doładowanie Simplus.