Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak działa revolut? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Jak działa revolut? (/Temat-Jak-dziala-revolut-169304)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak działa revolut? - Owl_ - 20-09-2020 18:26

(20-09-2020 17:12)itmaster napisał(a):  No tak ale przyznasz, że dużo mniej jest tematów w necie czy na forach (choćby i na tym) w stylu "Zablokowali mi pieniądze na koncie bankowym - pomocy", niż jak to jest właśnie z revolutem lub tutaj - https://zarabiam.com/Forum-PayPal-335

Owszem, pojawiają się takie komentarze, ale...

"Revolut ma już 10 mln użytkowników w Europie i ponad 900 tys. w Polsce".

"PayPal ma za sobą świetny kwartał – gigant płatności online ma już blisko 350 mln klientów na całym świecie. W Polsce firma obsługuje 1,6 mln użytkowników i idzie po więcej."

Więc jakby policzyć te negatywne komentarze w polskim Internecie o zablokowaniu pieniędzy, to pewnie nie stanowią nawet 0,5% polskich użytkowników.


RE: Jak działa revolut? - Spartan1410 - 21-09-2020 14:52

jesli nie dostajesz wynagrodzenia w jakies egzotycznej walucie to jaki sens kombinowac z revolutem jako głowne konto? Wiecej minusow niz plusow. Uzywam revo od kilku lat - w tym czasie zdazylo mi sie, ze przyblokowali mi kilka razy przelewy zagranice ale po kontakcie z supportem poszly - wpadly na jakas liste z alertami i system z automatu je przyblokowal.

Poza tym w wiekszosci polskich bankow dostajemy duzo wieksze mozliwosci niz w revo - sam pytasz o Blika. Wiec Revo tak ale nie jako glowne konto, jesli pracujesz w kraju i tu zarabiasz. Chyba, ze chciales ukryc kase przed skarbowka w UK ale teraz to juz odpada po ostatnich zmianach Smile