Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! (/Temat-Nawet-125zl-zwrotu-za-wyprobowanie-Tidal-HiFi-z-Quidco-168037)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - prymul1 - 28-05-2020 14:13

Ja zakładałem konto z innego refa, a dostałem bana. Także polecający chyba nie ma znaczenia Big Grin


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Pablo1878 - 28-05-2020 14:17

(28-05-2020 14:13)prymul1 napisał(a):  Ja zakładałem konto z innego refa, a dostałem bana. Także polecający chyba nie ma znaczenia Big Grin

Chyba, że Twój polecający założył konto od Karola. Zaraz się pewnie sprawia wyjaśnia ale pewnie skończymy bez kasy.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - kariolmax - 28-05-2020 16:37

(28-05-2020 13:24)malpa2 napisał(a):  No to @[kariolmax] tłumacz się Big Grin

Przepraszam, nie śledziłem tego tematu w ostatnim czasie z powodu jego braku. Mnie zbanowali w ubiegłą sobotę, napisałem do nich i otrzymałem odpowiedź, że moi poleceni robili multikonta, a więc standardowa śpiewka. Quidco to sprawdzona strona, dlatego liczę, że sytuacja się wyjaśni w najbliższym czasie. Piszcie do nich na maila oddzielnie, że to Wasze jedyne konto itd. to może się uda. Od razu jak otrzymam od nich odpowiedź, dam znać.

Jest szansa, że polecieliście jako siatka moich poleconych, przepraszam Was za to, ale niestety nie miałem na to wpływu - wrzucając publicznie poradnik, nie widzisz, kto z niego korzysta i w jaki sposób. Quidco jest dosyć pewnym serwisem, więc spróbujmy wszyscy skontaktować się z nimi i wyjaśnić sytuację.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - rachman - 28-05-2020 17:36

Kręcą po prostu. Ja zakładałem z innej osoby refa. Nie miałem multi ani nic. Z tidala nawet korzystam, w panelu szukałem żeby coś jeszcze tam wyłapać jakiś cashback a i tak ban... Lecą jak dzieci po IP - wiele osób korzysta ze zmiennego sieci komórkowych albo po prostu...


Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Stachu - 28-05-2020 17:56

U mnie to samo, a konto od ponad roku. Pare cashbacków wypłaconych, a tu takie cyrki. Co prawda miałem blokadę konta przez pare miesięcy, ale w końcu do nich napisałem i bez problemu usunęli bana. Teraz chyba będzie ciężko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - rachman - 28-05-2020 17:59

Żeby jakieś info było. A tu nagle zalogować się nie idzie, reset hasła nie działa, zero info. Po prostu wal się i tyle Sex W sumie nawet nie wiadomo czy to ban czy awaria Jerk


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - kariolmax - 28-05-2020 18:53

(28-05-2020 17:59)rachman napisał(a):  Żeby jakieś info było. A tu nagle zalogować się nie idzie, reset hasła nie działa, zero info. Po prostu wal się i tyle Sex W sumie nawet nie wiadomo czy to ban czy awaria Jerk

Ja mam komunikat o blokadzie konta podczas próby logowania.


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - rachman - 28-05-2020 22:08

Hahahaha beka
No teraz mam info. Napisałem. Ban po 2 dniach? Rekord Wink Nawet gdybym był miękkim stefanem to nie mieli jeszcze by czasu się zorientować bo używam i tidala i quidco też obczajałem chcąc kolejne oferty oblukać... facepalm
Jajca. Zobaczymy co odpiszą Wink


Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - Chinczykxx - 28-05-2020 22:13

ja tez mam blokade , moze ruchy z poza uk i dlatego??/ btw konto zakladane jednak z refa od autora

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Nawet 125zl zwrotu za wypróbowanie Tidal HiFi z Quidco! - kariolmax - 28-05-2020 23:49

(28-05-2020 22:13)Chinczykxx napisał(a):  ja tez mam blokade , moze ruchy z poza uk i dlatego??/ btw konto zakladane jednak z refa od autora

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Regulamin nie zabrania korzystania z serwisu poza Wielką Brytanią. Polacy korzystają z niego od lat. Piszcie do nich, domagajcie się odblokowania konta, jeśli faktycznie nie złamaliście regulaminu. Pewnie chcą odsiać bonusy bo promocja była naprawdę atrakcyjna i nie wykluczam błędu, że źle opisali cashback i miał on być za pierwszy PŁATNY okres a nie trial. Tidal im pewnie nie wypłaci takich pieniędzy i to jest przyczyna...