Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitwala - 30€ na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Bitwala - 30€ na start (/Temat-Bitwala-30%E2%82%AC-na-start-165973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Bitwala - 30€ na start - piotreq86 - 16-01-2020 18:05

To jest nieprawda, że można zaprosić tylko jedną osobę.

Bitwala offers already existing customers ("​Bitwala Customers​") the opportunity toparticipate in the Refer a Friend Program. A Bitwala Customer may participate in the Refer aFriend Program by submitting the personal referral code that they receive from us ("​ReferralCode​") to friends and acquaintances ("​Invited Person​").

Each Invited Person can only use a Referral Code once and cannot combine multiple ReferralCodes when opening a Bitwala Account.


Chodzi o to, że osoba która się rejestruje może skorzystać tylko z jednego kodu polecającego.

Jak coś mój link zapraszający poniżej:
https://app.bitwala.com/r/IlwEtiZC


RE: Bitwala - 30€ na start - ScroX - 16-01-2020 18:23

(16-01-2020 15:45)piotreq86 napisał(a):  Jeśli @Domel32 chce podać swój link, a zależy to ode mnie (jako autora tematu), to może go podać.

Nie zależy to od Ciebie jako od autora tematu Smile tą sprawę akurat określa regulamin forum


RE: Bitwala - 30€ na start - piotreq86 - 16-01-2020 22:00

Informacyjnie. Po przejściu weryfikacji należy otworzyć portfel na Bitwali, BTC lub ETH.
Po otwarciu wyskakuje komunikat, jak niżej:

[Obrazek: gay0zk.jpg]

który jest potwierdzeniem spełnienia warunków. 15 dni roboczych na otrzymanie bonusu jest liczonych od tego momentu.


RE: Bitwala - 30€ na start - Sanem33 - 16-01-2020 23:59

Czy do weryfikacji video jest potrzebny rachunek na papierze (czytałam że wymagany)?


RE: Bitwala - 30€ na start - kangurek - 17-01-2020 13:24

Witam

Chciałem zapytać o jedną rzecz. Czy ta promocja jest dalej aktualna ?? Czy już się skończyła ?? Było napisane że do 11.01 a weryfikacja do 15.01 więc nie wiem.
I jak wygląda ta weryfikacja ?? Czy jest skomplikowana ??
Mój język angielski, jest jaki jest Smile Generalnie mówiąc jest kiepsko. Ot podstawy.
A nie ukrywam że chciałbym skorzystać bo kasa by się przydała.
Pozdrawiam.


RE: Bitwala - 30€ na start - piotreq86 - 17-01-2020 13:28

Poprzednia promocja obowiązywała do 11 stycznia. Natomiast teraz jest kolejne, aktualne promo.
Jest ważne do 13 lutego.
Rejestracja z linku polecającego. Również 30€ bonusu na start.
Mój link masz kilka postów wyżej.


Bitwala - 30€ na start - Stachu - 17-01-2020 13:31

(17-01-2020 13:24)kangurek napisał(a):  Witam

Chciałem zapytać o jedną rzecz. Czy ta promocja jest dalej aktualna ?? Czy już się skończyła ?? Było napisane że do 11.01 a weryfikacja do 15.01 więc nie wiem.
I jak wygląda ta weryfikacja ?? Czy jest skomplikowana ??
Mój język angielski, jest jaki jest Smile Generalnie mówiąc jest kiepsko. Ot podstawy.
A nie ukrywam że chciałbym skorzystać bo kasa by się przydała.
Pozdrawiam.


Wstyd się przyznać, ale nie zrozumiałem tej baby co do mnie gadała w połowie weryfikacji i musiała zakończyć z niepowodzeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Bitwala - 30€ na start - kangurek - 17-01-2020 13:58

(17-01-2020 13:31)Stachu napisał(a):  
(17-01-2020 13:24)kangurek napisał(a):  Witam

Chciałem zapytać o jedną rzecz. Czy ta promocja jest dalej aktualna ?? Czy już się skończyła ?? Było napisane że do 11.01 a weryfikacja do 15.01 więc nie wiem.
I jak wygląda ta weryfikacja ?? Czy jest skomplikowana ??
Mój język angielski, jest jaki jest Smile Generalnie mówiąc jest kiepsko. Ot podstawy.
A nie ukrywam że chciałbym skorzystać bo kasa by się przydała.
Pozdrawiam.


Wstyd się przyznać, ale nie zrozumiałem tej baby co do mnie gadała w połowie weryfikacji i musiała zakończyć z niepowodzeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co Ty mówisz ?? No to ja nawet nie próbuję.
Założę konto na żonę i ją ubiorę w tą weryfikację.
Ona dobrze zna angielski więc może da radę. Ja zobaczę jak to będzie wyglądać i zadecyduję wtedy.


RE: Bitwala - 30€ na start - Sanem33 - 17-01-2020 14:43

Co do weryfikacji to bardzo pomocna pani mi się trafiła trochę po angielsku trochę na migi?


RE: Bitwala - 30€ na start - Boniekk - 17-01-2020 14:47

To zależy na kogo traficie, jak ktoś chce na pw to mogę wam wysłać opis mojej całej rozmowy o co pytała i co musiałem robić.