Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy etap-Olszi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy etap-Olszi (/Temat-Nowy-etap-Olszi-165287)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy etap-Olszi - Czaq - 16-02-2020 10:05

Mimo wszystko sam widzisz pewien progres w wynikach mimo tak małej ilości poświęconego czasu.

Także jedynego czego życzę to posiadania więcej czasu Cool


RE: Nowy etap-Olszi - Olszi - 02-08-2020 12:39

Od ostatniego mojego posta w tym dzienniku minęło ponad 5 miesięcy. Co się działo w tym czasie jeśli chodzi o zarabianie w internecie? Praktycznie nic. Powód? Praca na etacie, praktycznie codziennie po 12 godzin, rekordowo nawet 15 a ten wolny czas, którego było bardzo mało poświęcałem żonie. W ostatnim czasie coś tam zacząłem ponownie działać i nawet pojawiły się efekty.

[Obrazek: cd1ec37f9249.jpg]

Przez ten czas dalej konsekwentnie odkładam pieniądze z etatu na budowę domu a to co zarobię przez internet będzie szło na osobne konto oszczędnościowe, które właśnie założyłem. Aktualny stan tego konta to 159,11zł Gdy już zrobi się jakaś większa kwota będę myślał o tym jak je zainwestować. Może jakiś mały biznes? Zobaczymy...

Co jakiś czas ktoś pyta się mnie o Mintosa. Dalej mam tam środki. Od dawna nic nie wpłacałem, po prostu obracam pieniędzmi, które tam posiadam.

[Obrazek: 22e5c2dc6ecf.jpg]