Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rollercoin- faucet, gra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Rollercoin- faucet, gra (/Temat-Rollercoin-faucet-gra-160978)

Strony: 1 2 3 4


RE: Rollercoin- faucet, gra - demoxik91 - 04-05-2021 20:22

nie mogę kliknąć w recharge w electricity, jak kopać, nic mi nie dodaje ani BTC ani DOGE

[Obrazek: f0eEkUs.jpg]


RE: Rollercoin- faucet, gra - trader90 - 04-05-2021 22:07

Electricity "uaktywni" się jak kupisz pierwszą kartę. Aby na nią zdobyć musisz grać w gry (zakładka games) Proponuję zmienić w zakładce "My power" moc aby wydobywać rollertoken bo za niego kupujesz karty i stelaże Smile.


RE: Rollercoin- faucet, gra - Krzychu102 - 04-05-2021 22:22

(04-05-2021 22:07)trader90 napisał(a):  Electricity "uaktywni" się jak kupisz pierwszą kartę. Aby na nią zdobyć musisz grać w gry (zakładka games) Proponuję zmienić w zakładce "My power" moc aby wydobywać rollertoken bo za niego kupujesz karty i stelaże Smile.

Dokładnie, polecam kopać Roller Coina ja od siebie dodam jeszcze że obliżyli minimum do wypłaty w Doge.


RE: Rollercoin- faucet, gra - mamrocik - 06-05-2021 16:48

Poszło z reflinka Cool przyjemna stronka

ps. Do wszystkich ludzi którym coś nie działa Big Grin
włączcie najpierw opcję kopania danego surowca :
MY POWER > SPLIT POWER i ustawcie moc na 100 jeśli chcecie kopać np doge


RE: Rollercoin- faucet, gra - demoxik91 - 08-05-2021 20:08

czyli jak nie mam kupionej karty to cały power dać na rollertoken? czy jak juz uzbieram rollertoken to czy kupować racks?


RE: Rollercoin- faucet, gra - Makabrycy - 02-09-2021 23:49

jak nie masz nic kupione to graj w gry aby cos sie kopało ...


RE: Rollercoin- faucet, gra - Voldimer - 17-09-2021 20:07

Jak aktualnie wyglada sytuacja .

Ma sens zaczynac bezj akiegokolwiek wkladu, grajac tylko w gry i zbierajac tokeny aby kupic karty?