Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp (/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - uzalezniony - 15-03-2018 13:27

Sprawdź sobie w tym trzecim, bo mi poleciały niedawno konta na każdym z trzech...

Edit: Wszystko działa, fałszywy alarm Big Grin


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - zbyszek - 15-03-2018 13:27

Na ta chwile cos sie stalo z baza ,bo nikt nie ma konto . Wyzerowalo wszystko ...


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - pilonek - 15-03-2018 14:44

ahaha to może odzyskane zostanie albo ooo jebs taki shit standardowa procedura i jazda na nowo Sex


RE: Zarabianie na ptp donkeymails - zbyszek - 15-03-2018 16:03

"Dear member, we're currently upgrading our server for Quality connection, Site under maintenance, remaining time: 2 hours"

Siejecie od razu zamet Big Grin


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 18-03-2018 12:36

Zarabianie na ptp weszło na większy zakres, dlatego zapraszam do zapoznania się z pierwszym postem w temacie. Zwiększamy nasz zasięg, a co za tym idzie zarobki Wink.


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 18-03-2018 12:50

Czy tylko ja na stronie z etherum dostaje tak mało kryptowaluty? Strony odpalam ok. 3 godz dziennie. Na tych z btc mam już osiołka r4all i wykupione wyświetlenia (14000) A od 5 dni na tej stronie nie stać mnie nadal na kupno reklamy

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

P.S Jakie strony ptp jeszcze reklamować?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 18-03-2018 12:59

Gawronix, problemem tej stronki z Etherum jest dużo mniejsza ilość reklam niż na pozostałych stronkach, jednakże widać iż reklam tam cały czas przybywa. Dlatego odrobinę cierpliwości, a może niebawem będziemy mieć drugiego bitcomine'a Wink. Ja zacząłem promować jeszcze no-minimum i cashrotationgroup (choć po wypłacie chyba spasuję). no-minimum ma stawkę 0,3$/1k kredytek i jest tam tylko jeden link więc się nikt nie pomyli Wink, a postawiłem na tą stronkę bo należy do właściciela osiołka, a poza tym jak kasy na reklamy się namnoży to gdzieś spożytkować ją trzeba Wink.


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 18-03-2018 13:02

Ok

Sent from my SM-J730F using Tapatalk


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - adi_hq - 18-03-2018 13:58

Po jakim czasie zalicza na donkeymails ? Mam ponad 300 wyświetleń z bitcoinfarm+mine a w statystykach 0


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 18-03-2018 14:02

Może zły link wybrałeś

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Albo my się wydaje albo tak jest, ten skrypt nie klika reklam za 30pkt

Sent from my SM-J730F using Tapatalk