Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z OgAds pod zagranicę! (/Temat-Lecimy-z-OgAds-pod-zagranice-155123)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 24-03-2018 01:38

Kolejna dawka informacji! Do bloga zostały dodane 2 nowe posty Heart no i dzisiaj zająłem się robieniem około 10x vlepek pod 10 róznych nisz. Vlepki spingowane i zobaczymy jak to wypali na dniach i czy w Google się wybiją. Także do filmiku, który siedzi mi na niepubliku kolejna łapki w górę poszły. Jako, że zawsze w piątki ciężko znaleźć mi czas to jutro post będzie o wiele bardziej urozmaicony, tak więc cierpliwości! Sobota pełna wrażeń będzie ! Idea

Mała zapowiedź -> zmasowany atak na Social Media i YT + vlepki + posty.JerkJerk.

Także w planie budowa landing page i zamiana zwykłego gatewaya z OgAds na własny lp, dzięki czemu zwiększę CR % (taką mam nadzieję Jerk2).


PS: Konta na Insta powoli się rozwija i leci do przodu! Mam nadzieję, że w przyszłości przyniesie on dodatkowy traffic na bloga.


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 26-03-2018 18:05

Tak jest! Kolejny tydzień kolejne świeże informacje w dzienniku. Tym razem trochę informacji z statystyk i trochę informacji z tego co dzisiaj zrobiłem i co do końca dnia zrobię. Zacznijmy od aspektu pierwszego czyli -> STATYSTYKI.RolleyesRolleyes


Statystyki z blogu prezentują się następująco, cały czas idzie do przodu. Co prawda powoli pokerface ale do przodu Rolleyes

[Obrazek: vqjjnn.png]


Statystyki z OgAds, w ten weekend nie było dnia bez leada, co prawda małych leadów bo CPI ale no zawsze to coś do przodu + daje motywacje! Przypominam, że jeszcze nieskończony jest LP pod OgAds i korzystam tylko z tego gatewaya dostępnego w OA.com.

[Obrazek: 34ruc0j.png]


No a zarobki prezentują się tak: bekabekabekabeka
[Obrazek: 5dork7.png]

Co prawda cały czas powoli ale do przodu i się z tego powodu cieszę mimo, że sumka 0.88$ jest kosmicznie śmiesznaSadSad
  • dzisiaj na blogu dodany został post + pingowanie
  • zostały dodane vlepki, tyle ile postów tyle vlepek + ping, mam nadzieję, że się wybiją i pomogą w zwiększeniu trafficu,
  • 3x filmiki na YT + 3x filmiki na DM,
  • landing page w budowie, dzisiaj wieczorem będzie skończony 2

Dzisiaj na pewno zostanie dodany jeszcze jeden post na bloga +ping+vlepka +YT +DM, także zaatakuję FB bo trochę opuściłem się na FB. Konto na Insta -> kolejne posty, klasycznie.
Jak zostanie czasu to zaatakuję jedną niszę pod PL samymi socialami i vlepkami. Mam nadzieję, że profit mi przyniesie Idea

Nie poddajemy się i walczymy cały czas! Po dłuższych przemyśleniach moim celem długoterminowym jest zdobycie dniówek o łącznej kwocie 10$ per day. Taki jest mój cel.

A na koniec klasyk nutka:





RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - pspsga - 26-03-2018 18:39

Skąd ten ruch na Ogads przeważnie pochodzi? YouTube? Big Grin

A tak od siebie mogę Ci zaproponować być wyłączył na Ogads te najmniejsze oferty za 0.03$ itp..., i gwarantuje, że zamiast tych 0.88$ miałbyś już kilka dolców Cool


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 26-03-2018 20:38

(26-03-2018 18:39)pspsga napisał(a):  Skąd ten ruch na Ogads przeważnie pochodzi? YouTube? Big Grin

A tak od siebie mogę Ci zaproponować być wyłączył na Ogads te najmniejsze oferty za 0.03$ itp..., i gwarantuje, że zamiast tych 0.88$ miałbyś już kilka dolców Cool

Tak, w 70% YT, 20% Google, a 10% to inne typu vlepki itp jakies posty gdzies w komentarzach na stronach.

Co to tych ofert to tak zrobię, wyłącze gdzieś te oferty do 0.30$, bo leady jak wpadaja to właśnie te po 0.18$, 0.07$ itp


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - headhunterz - 28-03-2018 18:35

jaka stawke minimum proponujecie ustawic na ogads? tak, zeby to mialo rece i nogi


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - pspsga - 28-03-2018 19:53

To zalezy z jakich panstw masz ruch. Bo np. z USA jest wiele ofert powyżej 0.5$ a z takiego Wietnamu max kilka Smile


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 29-03-2018 23:06

Po dwóch dniach testowania vlepek wracam z postem pełnym dawką informacji i testów! Ostatnie dni to same testy i testy. No ale od czegoś trzeba zacząc i działać Wink

Zaczniemy klasycznie od OgAds. Statystyki i leady. Statystyki trzymaja się na blogu miedzy 25-33uu dziennie. Trzeba to zwiększyć bo bida jak skur****yn. RolleyesRolleyes Co to leadów to wpadły pojedyńcze po pare centów $ ale zawsze coś. Na tle miesiącu wypada to miej więcej tak:

[Obrazek: fk749f.png]

No i UWAHHHA!!! Wpadł pierwszy DOLAR 2 na OgAds! Teraz lecimy w pierwsze 10$ ! Heart

Od 2 dni testuje vlepki pod polski ruch. Wrzucam vlepe, pinguje, zostawiam -> czekam na rezultaty. Ilość UU wygląda następująco:

[Obrazek: 2nv8o6e.png]

Narazie co ruszyłem pod PL ale no zawsze to pierwszy ruch pod PL. Może na dniach/tygodniach przełoży się to na leady. Także w planach konkret program pod konkret kraj i to nie będzie Polska. Zobaczyymy jak wyjdzie, jestem pozytywnie nastawiony.

Co dzisiaj zrobię?
->post + ping,
->vlepki,
->atak social media czyli ->YT, DM, FB, cały czas zapominam o Twitterze i Pinterescie)facepalmfacepalm
->Instagram Lol wczoraj zapomniałem dodać paru foteczek i niestety czasu mi brakuje na Instagram a metodę znam bardzo ciekawą. Możliwe, że ją wystawię na sell za "klasyczne złocisze" w małej ilości ale to się zobaczy. Pierw muszę zrealizować kolejne cele, czyli zwiększyć traffic na zagranice i PL żeby pierwsze leady takie porządniejsze zaczeły wpadać.

Wracając do Landing Page pod zagranice to jest gotowy, tylko podpiąć gatewaya i podmienić linki na blogu. Tym zajmę się jutro bo to kosmetyka. Dzisiaj bardziej zajmę się zdobywaniem trafficu.

Za jakieś pomysły, linki do metod czy wszelakie pomoce to lecą repy !! Jerk


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 30-03-2018 13:59

Szybki post na wesoło!! Największy lead w życiu wpadł właśnie dzisiaj prosto za oceanu z Chile! Big Grin

[Obrazek: 2nb8y7t.png]


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Hexagon. - 30-03-2018 18:35

(30-03-2018 13:59)shf napisał(a):  Szybki post na wesoło!! Największy lead w życiu wpadł właśnie dzisiaj prosto za oceanu z Chile! Big Grin

[Obrazek: 2nb8y7t.png]

U mnie to samo tylko z Meksyku Xpokerface


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 30-03-2018 23:40

(30-03-2018 18:35)Hexagon. napisał(a):  U mnie to samo tylko z Meksyku Xpokerface

Witam w klubie hehe ! Jerk Nisza pod hacki czy może coś innego typu real content ?