Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) (/Temat-IV-Zlot-Zarabiam-com-Miejscowka-154875)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - DDK - 28-02-2018 21:41

Według mnie jest w porządku. Jestem na tak Wink


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 28-02-2018 21:55

(28-02-2018 21:41)Liromir napisał(a):  Jak dla mnie to takie duże ośrodki to średni pomysł, pogubimy się wśród innych ludzi no i nie będzie można napiżdżać z Twojego głośnika o 3 rano na full smutny nie ma podobnych domków i miejsc jak Januszkowice?

daj jakąś propozycje bo najwięcej marudzisz Big Grin


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - MaLiN - 28-02-2018 22:07

(28-02-2018 21:41)Liromir napisał(a):  Jak dla mnie to takie duże ośrodki to średni pomysł, pogubimy się wśród innych ludzi no i nie będzie można napiżdżać z Twojego głośnika o 3 rano na full smutny nie ma podobnych domków i miejsc jak Januszkowice?

Też jestem tego zdania. Domki typu Januszkowice są chyba najlepszym rozwiązaniem, bo nie ma żadnych dzieciaków z kolonii, sąsiadów co będą narzekać na hałasy. Tak czy siak oferta http://zarabiam.com/oferta3.pdf mi się podoba z tych, które do tej pory były przedstawiane.


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Pocket - 28-02-2018 22:29

Moze pojedziemy odwiedzic pensjonat naszego kolegi Koska? Tongue


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - patttson - 28-02-2018 23:04

Roslinki za free Idea


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Sergio7 - 28-02-2018 23:44

Polecam Okuninkę Big Grin


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - PawelC - 05-03-2018 23:21

(28-02-2018 22:07)MaLiN napisał(a):  
(28-02-2018 21:41)Liromir napisał(a):  Jak dla mnie to takie duże ośrodki to średni pomysł, pogubimy się wśród innych ludzi no i nie będzie można napiżdżać z Twojego głośnika o 3 rano na full smutny nie ma podobnych domków i miejsc jak Januszkowice?

Też jestem tego zdania. Domki typu Januszkowice są chyba najlepszym rozwiązaniem, bo nie ma żadnych dzieciaków z kolonii, sąsiadów co będą narzekać na hałasy. Tak czy siak oferta http://zarabiam.com/oferta3.pdf mi się podoba z tych, które do tej pory były przedstawiane.

Zgadzam się Big Grin Darcie 2 na porządku dziennym Big Grin


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Liromir - 05-03-2018 23:44

(05-03-2018 23:21)PawelC napisał(a):  
(28-02-2018 22:07)MaLiN napisał(a):  
(28-02-2018 21:41)Liromir napisał(a):  Jak dla mnie to takie duże ośrodki to średni pomysł, pogubimy się wśród innych ludzi no i nie będzie można napiżdżać z Twojego głośnika o 3 rano na full smutny nie ma podobnych domków i miejsc jak Januszkowice?

Też jestem tego zdania. Domki typu Januszkowice są chyba najlepszym rozwiązaniem, bo nie ma żadnych dzieciaków z kolonii, sąsiadów co będą narzekać na hałasy. Tak czy siak oferta http://zarabiam.com/oferta3.pdf mi się podoba z tych, które do tej pory były przedstawiane.

Zgadzam się Big Grin Darcie 2 na porządku dziennym Big Grin

dobra nie marudźcie


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - michal86ole - 06-03-2018 07:21

W terminie 23-25/06 nie powinno być jeszcze kolonii, bo jest to weekend zakończenia roku szkolnego.


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 08-03-2018 12:36

Podzwoniłem jeszcze po ośrodkach i też docelowo do tego RELAXU który wałkujemy - wyżywienie/napoje oczywiście można mieć własne nie trzeba korzystać z oferty ośrodka, potwierdzono mi że nie byłoby problemu aby jakieś stoliki tam pozłączać abyśmy mogli mieć taki swój "spot" imprezowy, grilla też moglibyśmy na 2 dni mieć pod zadaszeniem dla siebie na wyłączność Smile
Matiii w sobotę jeszcze tam pojedzie zobaczyć jak to wygląda bo mieszka stosunkowo blisko i da znac.

To co rezerwować? liczbę osób ustali się w trakcie, oczywiście kto pierwszy sie zapisze ten na pewno będzie na liście, więc też nie ma co czekać jak Ci z zeszłego roku dla których zabrakło miejsc noclegowychTongue


Dla przypomnienia koszt całkowity 185zł brutto
w cenie:
• 2 noclegi - w 2 domkach hotelowych z pokojami w układzie:
1 pokój 1-2 osobowy, 2 pokoje 4 osobowe, do dyspozycji Gości w każdym domku łazienka, salon, aneks kuchenny, TV,
taras (ul. Beskidzka 42, 34-312 Międzybrodzie Żywieckie) lub
• 2 noclegi w apartamentach 2-4 osobowych i 5-8 osobowych z łazienką, TV, lodówką oraz wyjściem na taras (ul. Sportowa 20, 34-312 Międzybrodzie Bialskie)
• Wyżywienie:
II dzień: śniadanie
III dzień: śniadanie
• Korzystanie z infrastruktury ośrodka:
- sala wykładowa wyposażona w rzutnik, ekran, tablice flipchart, klimatyzację, nagłośnienie (Ośrodek DOMKI)
- sala zabaw z piłkarzykami, bilardem, tenisem stołowym (Ośrodek DOMKI)
- boiska sportowe (koszykówka, siatkówka, badminton, piłka nożna) (Ośrodek DOMKI)
- kort tenisowy, siłownia (Ośrodek DOMKI)
- basen letni odkryty z zjeżdżalnią (Ośrodek APARTAMENTY)
- wiata grillowa (Ośrodek DOMKI oraz APARTAMENTY)
- boisko do siatkówki plażowej (Ośrodek APARTAMENTY)
- przystań wodna - rowerki wodne i kajaki (Ośrodek APARTAMENTY)