Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt (/Temat-Tampremonkey-BitcoFarm-skrypt-149480)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - joachim97 - 20-11-2017 14:01

Z adresami proxy działa w porządku? Zabezpieczeń typu captcha nie ma? Przez ile czasu dziennie najbezpieczniej oglądać reklamy bez blokady - czy jest ich określona ilość?

-Z proxy nie sprawdzałem. Captcha jest tylko przy logowaniu,można bez końca klikać w reklamy. Reklamy pojawiają się, gdy je wykupi reklamodawca, więc nie ma określonego czasu, kiedy powinno się wchodzić. Blokady jeszcze nie widziałem by ktoś za to dostał.
-------------------------------------------
Joachim a twoj skrypt klika niebieskie reklamy?

-Nie, nie klika. Trzeba ręcznie.

Jeżeli ktoś by chciał również zarabiać w innym programie i mieć większe zyski niż tu-zapraszam na moją stronę. Do tamtego programu też mam skrypt-ale to tylko dla zarejestrowanych z mojego linku Big Grin http://www.joachim97.5v.pl/


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Xanter98 - 21-11-2017 22:30

(20-11-2017 14:01)joachim97 napisał(a):  Jeżeli ktoś by chciał również zarabiać w innym programie i mieć większe zyski niż tu-zapraszam na moją stronę. Do tamtego programu też mam skrypt-ale to tylko dla zarejestrowanych z mojego linku Big Grin http://www.joachim97.5v.pl/

'Przepraszamy, ale serwis 5v.pl jest tymczasowo niedostępny. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Wobec naszej absensji polecamy zaprzyjaźniony, w pełni darmowy hosting i aliasy http://www.7m.pl"

#zarabiam #pieniądze #mam #darmowy #hosting pokerface


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - haapek - 23-11-2017 14:21

Polecam, wszystko działa Big GrinDBig GrinBig GrinBig Grin


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Szybko konkurs - 23-11-2017 19:13

ile tam trzeba wpłacić by móc wypłacać ?


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Bulik1991 - 23-11-2017 20:47

poszedł repucik Smile wszystko ładnie działa, jeżeli ktoś ma wiecej takich stron z botami/scryptami czy jak to się zwie gdzie jest realna szansa na jakakolwiek wypłate podeślijcie mi na pv Wink


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - sejgo - 23-11-2017 21:10

(09-11-2017 21:29)pablo12 napisał(a):  chyba jest obciążona , też nie wiem czy płaci - powoli dobijam automatem do minimum < jak by ktoś był zainteresowany pisać - podobnie adbtc > stronka wypłaca 15k shatoshi ,również automat ,skrypty są dobre nie odliczają czasu do następnych reklam


mozna by bylo prosic o skrypcik do adbtc


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - J3L - 24-11-2017 01:00

wytłumaczyłby mi ktos jak wpisac ten kod do apki? pokerface
zbytnio nie mam w czym go umiescic... Undecided


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Xanter98 - 24-11-2017 02:55

Nie warto w to klikać, przeczytajcie warunki wypłat, będziecie wypłacać rok po inwestycji Big Grin


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Wxjtek - 24-11-2017 08:09

(24-11-2017 02:55)Xanter98 napisał(a):  Nie warto w to klikać, przeczytajcie warunki wypłat, będziecie wypłacać rok po inwestycji Big Grin
Słyszałem, że można wypłacić wartość wpłaty własnej (bez konta premium, a np. z premium chyba 300% wpłaty własnej). Jak to w końcu jest?


RE: [Tampremonkey] BitcoFarm skrypt - Xanter98 - 24-11-2017 12:13

150%, ale wypłaty sa uzależnione od wpłat dnia poprzedniego. Czyli jak wplacaja 50x mniej niz ludzie chca wyplacic to kazdy dostanie tylko 2% tego co mial do wyplaty, reszta zostaje na koncie. Wyplaty chyba co 7 dni mozna robic, wiec inwestycja Ci sie zwraca w rok okolo. Dolicz sobie jeszcze prowizje, ktora przy malych kwotach zje Ci caly zysk.